Sam Claflin

Samuel George Claflin

8,5
42 817 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Claflin

ryczałem ze śmiechu jak go widziałem na ekranie w piratach. takiego drewna dawno nie
było. w sumie dziwne, disneya chyba stać żeby zatrudnić aktora, który coś soba reprezentuje

mnjhau

Moim zdaniem, należy się raczej zastanowić, czy jego sztywność nie miała związku z rolą. Grał w końcu kleryka, nie mógł sobie od tak zacząć zachowywać się jak na haju... Znaczy, owszem, mógłby popracować nad mimiką twarzy, ale poza tym nic do niego nie mam.

archjowist

Tak, bo mimikę rąk opanowaną ma do perfekcji...

mnjhau

za to ma niezłą klate ;) i zgadzam sie z przedmówcą.

mnjhau

Ciekawe czy ty zagrałbyś lepiej ;p

wesoly_kostek23

no ale kleryk nie kleryk, koles nie potrafi grac i tyle ;p nie chodzi o to ze nie byl wyluzowany, tylko o kompletny brak umiejetnosci. no baaa, moje aktorstwo to jest wrecz porownywalne do Nicholsona i De Niro ;p

mnjhau

dokładnie mam takie same odczucia...drewno, które wszystkie kwestie wyraza tak samo (raz coś zakrzyczał :) dodatkowo ma tak debilny wyraz twarzy w całym filmie ze szkoda gadac...nie popsulo to calosci ale naprawde wybór nietrafiony z tym aktorem!

Rabbit83

Aż dziwne, że klecha i taki przystojny. :D

lykke_

Faktycznie, swoją grą aktorską mnie w "Piratach.." nie zachwycił, dobra aparycja i tyle.
Jednak po obejrzeniu "Filarów Ziemi" byłam baaardzo mile zaskoczona, okazuje się, że chłopak ma talent! Jestem ciekawa tylko, czy wykorzysta to w 'Królewnie Śnieżce'..

Rabbit83

Obejrzyj Riot Club ;) zmienisz zdanie :)

mnjhau

mnjhau jeżeli widziałeś go tylko w jednym filmie to najlepiej się nie wypowiadaj

użytkownik usunięty
mnjhau

Zupełnie się nie zgadzam. Zagrał tak, bo tego wymagała rola. Zresztą moim zdaniem to wcale nie było drewno. Chociaż jeśli porównujesz go do Deppa jako Sparrowa, który w Piratach wygłupia się na maksa i gra z wielką przesadą, to może się rzeczywiście tak wydawać. Moim zdaniem jego gra aktorska była właśnie dojrzalsza i prawdziwsza niż wielu innych aktorów z tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones