Sam PageIV

Samuel L. Elliott

6,7
763 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sam Page

Jak sądzicie? Wg mnie idealnie by się nadawał na tą rolę :)

zuzantus96

Zgadzam się, jest stworzony do tej roli ! :):):):):):):)

Mrs-B

Tak! On jest rzeczywiście "powalająco przystojny" jak to jest napisane w książce :)

zuzantus96

Tak! Gdy tylko zaczęłam czytać dopasowałam do do roli Christiana. Moim zdaniem pasuje w każdym calu, oprócz koloru oczu :) Wymarzony Grey!

ollaolla

nieeee...

zuzantus96

nieee.. moze i jest przystojny ale do greya mi nie pasuje, ten wyraz oczu...jakoś nie tak... moze mnie teraz zlinczujecie ale ma takie jakieś niewinne spojrzenie... nie nadaje sie:D

zuzantus96

Dokładnie, on pasuje w 100 %, rewelacyjnie byłoby oglądać go w tej roli ;) Jak tylko zaczęłam czytać "50 twarzy Greya" od razu stanął mi przed oczami... dodajmy on jest podobnie jak Grey choler. przystojny, więc jestem pewna że ekranizacja by na tym nie ucierpiała, wręcz przeciwnie... ;) Jak dla mnie byłby booooooooooooooooooooooooski jako Christian ! Trzymam kciuki xx

cleo_7

Noo, też tak sądzę, gdyby założył tylko szare soczewki to wykapany Grey :D

zuzantus96

o mój boże nie wierzę !
czytam wlasnie ''50 twarzy...'' i weszlam na plotkarę w poszukiwaniu Sama Page'a bo odrazu czytając ta książke mi się dopasował do obrazu Greya- co najlepsze ! - patrzę na ten twój wpis- i nie tylko mi się tak zdaje- ale wam też- niesamowite !!!
spośród tylu aktorów akurat ON.
no nie powiem bo strasznie pociągający aktor :D

zszokowałyście mnie :)))

zuzantus96

Podpisuję się :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones