Samara Weaving

7,9
11 595 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Samara Weaving

Chodzacy ideał. Oczy,usta..Uuaa

mateos8

Idealne usta? Chyba po zabiegu Zelmerem.
Ciężko się na taki plastyk patrzy, ale młodzież dzisiaj nie do takich sztuczności już nawykła.

Pref_de_Zoo

Ja sam jestem srogim antyfanem dzisiejszych "klonojadów" ze społecznoscióek,ale akurat Samara to piękna kobieta z uwodzicielskim spojrzeniem.. Szczerze powiedziawszy,to nawet nie zwróciłem uwagi na to czy jej usta sa wybrykiem medycyny "estetycznej" czy dzielem natury,bo wlasnie odciagnela mnie o tego swoim magnetyzmem. Ja akurat jestem przed 30-tka wiec dzisiejsze pokolenie klonow z Instow,twittow itp mnie co najwyzej smieszy..Akurat Samary bym do tego worka nie wrzucal,bo ma w sobie wiele naturalnego uroku ;)

mateos8

O ile mi wiadomo, Samara żadnych operacji nie przechodziła. Jedyne, co mi się w niej nie podoba - nos, trochę za duży.
Myślę, że to po prostu jej plastikowy urok.

HubaFilm

Jak to przeczytałam przypomniał mi się mem: gruby brzydal w slipach siedzi przed ekranem komputera, ogląda wybory miss i komentuje" Ta ma za duży nos, a ta druga jakieś nogi krzywe."

mateos8

Ładna tak ale ideał, przepiękna? Przesada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones