Sandra Bullock

Sandra Annette Bullock

8,1
56 065 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sandra Bullock

zawsze kiedy usłyszę "Sandra Bullock" myślę też automatycznie o Julii Roberts. czy też tak macie?

Sztuczny_rarytas

Nie... Moim zdaniem Julia Roberts jest gorszą aktorką od Sandry Bullock pomimo to, że tez ma Oscara... Muszę być szczera nie lubie jej... Wkurzają mnie ludzie, którzy te dwie panie porównują ... Sandra Bullock to Sandra Bullock , a nie J.Roberts... Także wolę filmy < chodzi mi tu tylko o filmy.. fabuły , wątki itp... > S.B.. .To tyle ;d pozdrawiam

użytkownik usunięty
TheWhyski

Mi też ani trochę nie kojarzy z Roberts :) i ponownie zgodzę się z TheWhysky Sandra jest lepszą aktorką od julii,chodz ja tez lubie :)
Sandra jest taką ciepłą osobą (tylko nie mi nikt nie wyjeżdrza z tekstem czy mieżyłam jej temp.albo coś w tym stylu ) :P,przyjazną i generalnie coś ludzi do niej ciągnie a Julia na pierwszy rzut oka wydaje mi się sztuczna i niesympatyczna

Sztuczny_rarytas

A ja mam właśnie odwrotnie ; ) Kiedy słyszę Julia Roberts , myślę o Sandrze Bullock , ale nie mniej jednak uważam , że Sandra jest lepszą i ładniejszą aktorką od Julii . Właśnie jak powiedziała Lenka Sandra sprawia wrażenie ciepłej i sympatycznej , a Julia wręcz odwrotnie ; >

Sztuczny_rarytas

Tak. A myślałam, że tylko ja mam takie dziwaczne skojarzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones