Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
35 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan
użytkownik usunięty
iris_1984

W którym filmie ?

użytkownik usunięty

Ja uważam że zagrała świetnie w każdym swoim filmie a widziałem chyba wszystkie z jej udziałem, cały czas się rozwija, dlatego nie umiem się wprost doczekać kolejnych jej ról :)

użytkownik usunięty

Ja widzialam jak na razie tylko 2 ,ale mam jeszcze zamiar obejrzeć ,,Pokute" . Musiała tam nieźle zagrać skoro miał aż nominacje do Oscara.

użytkownik usunięty

To prawda zagrała swietnie więc polecam, inne jej filmy zresztą również :)

iris_1984

na razie widziałam ją tylko w Nostalgii anioła, świetnie zagrała
muszę koniecznie obejrzeć Pokutę, słyszałam wiele pozytywnych opinii o jej roli

Anda00

Mnie się ona w "Pokucie" nie podobała. Strasznie drętwa była. Nie mogłam jej zdzierżyć.
Jesli miała nominację za tą rolę to nie wiem za co. Cały czas ta sama przestraszona/zdziwiona mina. W każdej scenie. "Nostalgii aniola" nie widziałam - choć chciałabym obejrzeć ze względu na temat filmu.

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

Myślę że na tym polegała ta rola, postać którą kreowała miała być drętwa i specyficzna, od początku w filmie bohaterka jest kreowana na bardzo specyficzną osobę, w innych filmach Saoirse gra całkowicie inaczej dlatego wydaje mi się rzeczą oczywistą, że w Pokucie właśnie tak miało to wypaść i osobiście uważam że wypadło świetnie. Musimy pamiętać że sposób gry jest ściśle powiązany ze specyfiką postaci.

iris_1984

bardzo fajna aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones