Saoirse Ronan

Saoirse Una Ronan

8,2
35 003 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Saoirse Ronan

Co myślicie o wyborze Saoirse do roli Melanie? Wielu sądzi, że się nie nadaje, bo nie do końca odpowiada opisowi, ale ja jestem innego zdania. Saoirse jest świetną aktorką i tak samo sprawdzi się w tej roli. A rola jest trudna do zagrania. Wanda nie miała łatwej sytuacji. Zawierzyła Melanie, a jednak mogła zginąć. Zawierzyła osobom, które chciały ją zabić i była dla nich gotowa narażać własne życie i zdradzić swoja rasę. Z niecierpliwością czekam na film.

Lilo22

Ja też czekam, po filmie okaże się jak wypadli aktorzy, ale podobno dla Saoirse wcielenie się w dwie postaci było najprostszą rzeczą pod słońcem.

Lilo22

Spisała się :)

Lilo22

Saorise w tej roli jest genialna! Jestem pod wrażeniem jej zdolności aktorskich! Cały czas, podczas oglądania filmu obserwowałam ją pod tym kontem, bo rzeczywiście rola Wandy jest trudna, nie dlatego, że "Zawierzyła Melanie, a jednak mogła zginąć. Zawierzyła osobom, które chciały ją zabić i była dla nich gotowa narażać własne życie i zdradzić swoja rasę.", tylko dlatego, że zagrać kogoś, w kim tkwią 2 dusze jest bardzo ciężko! Byłam pełna podziwu szczególnie w momentach, kiedy Melanie przejmowała kontrolę nad ciałem. Właśnie takie sceny są najtrudniejsze w tej roli. Patrząc na to, jak zagrała to Saouris - WIELKI SZACUN! Ja uwierzyłam. :)

elilianaaa

*kątem <facepalm> haha

elilianaaa

Mnie też bardzo się podobała w roli Wandy.

Lilo22

Na początku podchodziłam sceptycznie do jej udziału w tym filmie, ale wypadła rewelacyjnie. Jest dobrze zapowiadającą się młodą aktorką.

Lilo22

Dla mnie była genialna i bardzo dobrze się spisał w roli Mel i Wandy :-)

użytkownik usunięty
Lilo22

jak większość na początku byłam sceptycznie do niej nastawiona, ale teraz jakbym miala wybrać kto miałby zagrać Mel i Wande nie widziałabym nikogo innego w tej roli. Wypadłą wspaniale, jakby była stworzona do tej roli.

Lilo22

Wypadła pozytywnie. Po filmie z zaskoczeniem odkryłem, że jest tak młoda. Lekko dałbym jej co najmniej 6-8 lat więcej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones