Sarah Michelle Gellar

Sarah Anne Michelle Prinze

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/3415/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":5384,"rate":7.984583952451708,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/3415/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":107,"rate":8.018691588785046,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/3415/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":44,"rate":6.681818181818182,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producentka"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/3415/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":1,"rate":10,"desc":"ocena","profession":"pracy producenta"}}]
8,0
5 384 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Michelle Gellar
  • Uważam, że jest świetną "scream queen" i bardzo pasuje do horrorów, jednak mam wrażenie, że Gellar najlepiej odnajduje się w repertuarze komediowym! Uważam, że postać Buffy nie była tak dobra, gdyby nie jej czarny humor i ironiczne podejście do wielu spraw w wykonaniu Sarah (swoją drogą i serial i ocena jej roli są na fw skandalicznie za niskie!). W "Szkole uwodzenia" również była nieco groteskowa, narysowana dość grubą krechą, ale widać, że Sarah bawiła się tą rolą. Przeurocza była w "Scooby Doo". Ta mimika, te gesty :) bardzo mnie bawiła. No i wisienka na torcie- serial "The Crazy Ones". Uważam, że jest tam genialna. Serial sam w sobie nienajlepszy, ale Gellar w nim błyszczy. Momentami przyćmiewa świętej pamięci Williamsa. Także uważam, że to jest najlepszy repertuar dla pani Sarah Michelle. I mam nadzieję, że będzie miała jeszcze możliwość zaprezentować się w wielu zabawnych odsłonach.

• gellreed no gra dobrze.

• panna_x_filmweb fajna buffy i w szkole uwodzenia ( jedyny plus tego filmu)