najbardziej podobała się jej rola w "Szkole uwodzenia". Świętnie tam ją zagrała. Uwielbiam ją za ten film. A wam w którym filmie się ona najbardziej podobała??
Oczywiscie Szkola Uwodzenia to majstersztyk Sarah ;) oby wiecej tego typu roli pokazala. Do tej pory nie moge nadziwic sie jak tak przemila osoba potrafila zagrac taki czarny charakter. Te jej minki, sposob mowienia, gesty - po prostu wszystko bylo tak inne od zachowan np. w "Buffy...". Szkoda ze w ostatnim czasie akceptuje ona role w samych horrorach. Unikala zaszufladkowania do roli Buffy (juz zaczelo ja denerwowac to ze niektorzy nazywaja ja Buffy Gellar) lecz teraz mam nadzieje ze bedzie trzymala reke na pulsie i nie da zaszuladkowac sie do samych horrorow. Nie zebym byla przeciwniczka horrorow ale marze by zobaczyc Sarah jeszcze w innych rolach :) bo Szkola Uwodzenia byla jej najgenialniejsza rola :)
Rzeczywiście role Kathryn Merteuil w "Szkole Uwodzenia" zagrała rewelacyjnie!! Bardzo fajnie wygląda w ciemnych włosach:)A jesli chodzi o horrory niech w nich gra!! W koncu to "mistrzyni krzyku":)
Zdecydowanie "Szkoła uwodzenia", niestety reszta jest na średnim poziomie. Być może to wina filmu, być może nie mogła się wykazać... Nie wiem.