Sarah Wayne Callies

Sarah Anne Callies

6,5
11 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Wayne Callies

Już w Prison Break mnie lekko irytowała, od samego początku The Walking Dead chciałem jej śmierci. W drugim sezonie czara mojej goryczy co do jej osoby się przelała. Co z tego że panuje epidemia zombie, co z tego że ludzie co chwila umierają, zupełnie nieistotne że każdy musi walczyć o swoje życie, najważniejsze jest to żeby mój synek odrobił lekcje. Nie pozwolę mu również strzelać z broni bo mógł by sobie zrobić krzywdę !

Nic tylko wziąć siekierę i pociachać tą deskę. Wiem że to tylko rola ale od dawna żaden aktor mnie tak nie zirytował. :)

Rxx

Hahaha mam to samo :D Pamiętam jak bardzo denerwowała mnie w PB, te jej dziwne miny :D

Rxx

Racja... oglądanie jej i jej tępych dylematów życiowych uprzykrza oglądanie serialu....

Rxx

To jest zależne od reżysera, nie od aktora......

doman221

Jest okropną aktorką. Już podczas oglądania Skazanego na śmierć irytowała mnie niesamowicie, a rozpoczynając oglądanie The walking dead dokonała czegoś niemożliwego - irytuje mnie jeszcze bardziej.

ziolo

cale szczescie zd.zira juz nie zyje:D

ziolo

Zarówno ona jak i aktor grający jej męża, już tych pobocznych pomijając, to skończone drewniaki.

Rxx

Też jej życzyłam śmierci w trupach :D

użytkownik usunięty
Rxx

Eee tam, grać może nie umie, ale ja w Skazanym czekałem na sceny gdzie będę mógł zobaczyć jej śliczną, słodką buźkę ;) Fajny cukiereczek z niej ;d

użytkownik usunięty

w Skazanym wyglądała o niebo lepiej i grała również trochę lepiej, jakoś w PB naprawdę ja lubiłam, ale po TWD przestałam;p

użytkownik usunięty

Ja oglądałem ją tylko w skazanych i tam była taka śliczna... także za TWD się nie wezmę bo nie chcę sobie jej obrzydzić;p

użytkownik usunięty

TWD świetny serial, zwłaszcza na początku, ale ona była tam nieprzyjemna i dla oka i dla ucha... nie dość, że tak schudła, że sama wyglądała jak zombie i nie miło było patrzeć, to obsadzili ją w tak irytującej roli, że widz porostu nie mógł jej polubić.... i jak ją wreszcie wykluczyli z serialu to większość odetchnęła z ulgą. Jeżeli ją bardzo lubisz, to taki serial Ci jej nie obrzydzi, ale może pozostawić niemiły posmak, że tak powiem, a szkoda by było. Bo ja przed obejrzeniem TWD nie spodziewałam się jej tam, ale w PB strasznie ją lubiłam i tak mi pasowali ze Scofieldem do siebie :-)

Rxx

Jak aktor może irytować przez rolę, którą mu powierzono? Nie potrafię tego zrozumieć.

użytkownik usunięty
Cleaa

może uwierz mi... jeżeli dostaje idiotyczna rolę, w której jego zachowanie wszystkich irytuje, to nic dziwnego, że ludzie przestają lubić takiego aktora, oczywiście to niesłuszne, ale często w parze idzie ich nieumiejętność zagrania postaci. Choć zdarzają się aktorzy, którzy w ilu filmach by nie grali, ludzie ich nie lubią, ale to kwestia ich gry aktorskiej... idealny przykład panna Stewart, wystarczy poczytać inne fora albo wypowiedzi na jej temat.
A akurat ludzie znają Sarah z tej tylko z TWD i nie lubili Lori w, też jej nie lubiłam, ale w PB ją uwielbiałam, więc musi coś być irytującego w tym wszystkim ;]

użytkownik usunięty

*A akurat ludzie znają Sarah tylko z TWD i nie lubili Lori, też jej nie lubiłam, ale w PB ją uwielbiałam, więc musi coś być irytującego w tym wszystkim ;]

Coś w tym jest, jednak ja nigdy do żadnego aktora takich odczuć spowodowanych rolą nie żywiłam - może stąd niezrozumienie. Mnie Sarah wydaje się całkiem sympatyczna, gra również bez zarzutów.

użytkownik usunięty
Rxx

Nie wiem jak gra, bo widziałem ją tylko w Skazanym na Śmierć, ale kocham ją - mogłaby mnie leczyć bez końca w Skazanym na śmierć;d

Rxx

faktycznie... czekałam na jej śmierć. znaczy na śmierć lori.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones