Sarah Wayne Callies

Sarah Anne Callies

6,5
11 035 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Wayne Callies

raz piszą że wraca w 4 odcinku, raz że zdecydowała jednak nie wracać i była to jej decyzja, innym razem że jest zbyt ważną postacią żeby ją zlikwidować, a jeszcze innym - i tu najnowsza wersja - że to nie Sarah zrezygnowała, tylko FOX podjął taką decyzję: http://showtv.pl/news_item_458.htm

I jak tu nie oszaleć, widząc jak nasz biedny geniusz z tęsknotą wpatruje się w jej zdjęcie... :(

maua_5

Ale ja mimo wszystko mysle ze jednak wruci. Moze zrobią nam surpris :)

maua_5

rzeczywiście oszaleć można. wersji jest tyle że szok. trzeba tylko poczekac co będzie dalej i olać te wszystkie niby wiarygodne informacje. każdy ma swoją wersję na jej potwierdzenia ma fragment wywiadu albo jakies zdjecie. juz nie nie sprawdzam, czekam cierpliwie az sie wszystko samo okaże;)

alien_2

Nie wróci...w 4 odcinku 3 sezonu zabijają ją i przysyłają Lincolnowi pudełko z jej głową...a już myślałam, że wróci....:(

roxanne_3

sarah
NIE WROCI DO PRISON BREAK
zginela smiercia tragiczna juz na poczatku 3 sezonu tutaj film ktory potwierdza to co napisalam :;http://pl.youtube.com/watch?v=I8GV7vnCtxY

alien_2

Nie wierzę :D
Szukam informacji dlaczego zakończyli wątek i szperam, szperam, patrzę i alien! :D

A wracając do tematu, jestem po S03E07 i tak się wkurzyłam jak uśmiercili Sarę... :( Do tego Michale jak się dowiedział... Ehhh...
Ale w sumie boję się za bardzo szukać, żeby na jakieś spoilery nie trafić, chociaż już widziałam jakieś posty, że wróci w 4 sezonie, ale nie trzymam się ich, bo daty wskazują na ówczesne spoilery, wolę się zaskoczyć, ale teraz jak już serial dawno się skończył co tak naprawdę było przyczyną? ciąża i dziecko czy faktycznie problemy z producentami co do występowania/ilości odcinków itp. czy jeszcze coś innego? :)

użytkownik usunięty
anulka88

Właśnie szukam informacji na ten temat, dlaczego jej nie było w 3 sezonie, a w 4 pamiętam, że była... Podejrzewam, że chodziło o ciążę. Urodziła dziecko w lipcu 2007 roku, serial emitowano jesienią tego samego roku, więc zdjęcia kręcili wcześniej. Pewnie nie chcieli, żeby latała im z brzuchem po planie ;-) Albo sama nie chciała. Czort wie ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones