Sarah Wayne Callies

Sarah Anne Callies

6,5
10 987 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Wayne Callies

Uważam,że Sarah nie jest zbyt utalentowaną aktorką, ale miała wielkie szczęście w karierze i dlatego zaszła tak daleko. Tylko szczęście, nic więcej.

Gabbe

dokłądnie, miała to szczęście że trafiła na "hity" PB TWD, bo jej gra aktorska opiera się na dwóch góra czterech wyrazach twarzy i jednym spojrzeniem :/ troszkę za mało ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
weegee

Jest zupełnie nieatrakcyjna. Może i ma coś w spojrzeniu, ale kształt twarzy, figura wyglądają okropnie. Te wychudzone, podłużne kości obudowane skórą, które służą jej za ręce po prostu obrzydzają. Gdy to widziałem, musiałem sprawdzać za każdym razem, czy mam bicepsy na swoim miejscu, czy może mnie też je wycięli.

użytkownik usunięty
draugr

Nie wiem jak wygląda w tym TWD, ale w Prison Break była przepiękna, prześliczna i przepiękna i normalnie czekałem na każdą scenę z jej udziałem ;)

Może aktorką wybitną nie jest ale za urodę w PB miło było ją oglądać. Niby nie taka lalka ale ma w sobie coś słodkiego

o to właśnie chodzi
mam tak samo co do niej :)

Gabbe

Hola, hola, szczęście w karierze to za dużo powiedziane. Ot dwa serialiny. Na szczęście przytomni reżyserzy omijają jej "talent" aktorski szerokim łukiem.

smakosh

Talent do polerowania berła, ahahahaha :D Ale faktycznie jest słabiutka. Dziwię się, że wzięli ją do TWD..wiadomo było od początku, że serial będzie dobrze przyjęty przez widzów (tematyka zombie) i musieli kogoś cholernie irytującego wtrącić :C

Gabbe

nie jest taka zła może nie wybitna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones