Sarah Wayne Callies

Sarah Anne Callies

6,5
11 040 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sarah Wayne Callies

haahahah

użytkownik usunięty

komiczna w walking dead ,jak sie pojawia na ekranie to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac , wiecznie zdziwiona deska

to prawda, niesamowicie wkurza mnie w tym serialu, nie da sie jej ogladac

Ogolnie jest spoko, ale faktycznie czasem jak te swoje oczy WYBALUSZY to dziwnie tak jakos :)

Popieram całkowicie beznadziejna, jak większość obsady Walking Dead.

Trafnie to ująłeś. Dokładnie tą samą minę prezentowała z Prison Break. Jak tylko wchodzi w kadr odruchowo mam ochotę przewinąć film, bo wiem że za moment będzie jakaś rzewna scena miłosna.

Też tak uważam, wszędzie ta sama zdziwiona mina, inaczej grać nie potrafi.

Dokładnie. Gdy widzę ją w Walking Dead to myślę tylko by scena z jej udziałem się zakończyła,jest strasznie dobijająca...

wiltord

Ty sie nie znasz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Mam to samo, beznadziejna aktorka, psuje sceny, chce się przewijać...

retna

TOTALNE Z NEIJ DREWNO NADAJE SIE DO RÓL OBŁAKANYCH WARIATEK..... W WALKING DEAD POBIJA WSZYSTKIE WARIATKI KTÓRE GRAŁY W NISKOBUDŻETOWYCH FILMACH CO LECIALY NA POCZĄTKU LAT 90 NA TVP SORRY ZE DUZE LITEry ale mam dośc jej w walking dead masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kossity1

w walking dead bardziej rozbudowana mimike maja zombiale :))

mihas

Hahaha, tak jest! :D

kossity1

Najlepiej by było gdyby grała Zombie.

Ta "aktorka" całkowicie niszczy Walking Dead. Jest straszniejsza niż zombie :P

Kernerczyk

Musze się z Wami zgodzić. W Walking Dead jak dla mnie rewelacyjnym serialu, ona jest po prostu nie do zniesienia. Żadna z postaci nie jest tak irytująca jak ona. Zazwyczaj staram się nie przywiązywać zbytniej wagi do gry aktorskiej, ale w tym serialu po prostu nie da się nie zauważyć jakim ona jest beztalenciem...

podpisuje się pod tym, jest straszna... gra niczym drewniany kołek, inaczej ją zapamiętałem z serialu Prison Break, chociaż tam też była irytująca tylko trochę mniej.

Dokładnie, jest tak sztuczna i drewniana, że nie da się oglądać... zawsze jak ją widzę to przewijam dalej :P

Mogłyby ją zombiaki pożreć, strasznie irytująca buźka i jej gra "aktorska"

czesiol

SPOILER
W najbliższym odcinku Walking Dead Lori umrze.

Anaissa

Wiem, wiem oglądałem ;p

Mam tak samo. Psuje cały serial, z resztą tak samo było z Prison Break

minus 3/10 TRAGEDIA!

jacek_mazur

Już myślałem, że tylko mnie irytuje w Walking Dead.

Witcher1990

Ja też.:).Liczyłem że ją szwędacze pożrą ale chyba jej nie uśmiercą w tym serialu.Wszystkim rozkazuje,prosi o pomoc a sama praktycznie nic nie robi,co jej "Blondi" dobrze zresztą powiedziała :).Irytująca postać w tym filmie.jw.

Demolo

Kurczę, mimo że też mnie irytowała czasem w serialu, to jednak muszę przyznać, SPOJLER że smutno mi się zrobiło jak umarła...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones