Scott Alexander Leavenworth

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/7130/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":277,"rate":6.92057761732852,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/7130/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":14,"rate":6.642857142857143,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"dubbing"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/7130/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":12,"rate":6,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,9
277 ocen gry aktorskiej
Scotty Leavenworth
Scotty Leavenworth urodził się 21 maja 1990 w Riverside w stanie Kalifornia. Kiedy miał cztery lata zdecydował, ze pójdzie w ślady swoich sióstr i zajmie się aktorstwem. Zaczął od wystąpień w reklamach. Od razu wiedział, że występowanie przed kamerą to coś czym chce się zająć w przyszłości.

Zanim skończył 9 lat pojawił się w takich produkcjach jak "The Green Mile", gdzie grał u boku Toma Hanksa, "Come On, Get Happy: The Partridge family story", "Baby Geniuses" czy "Babe: Pig In The City".Potem wylądował w bijącym rekordy box office'ów filmie "Erin Brockovich" z Julią Roberts.

Potem często przenosił się na mały ekran, gdzie pojawiał się w produkcjach takich jak: "Unsolved Mysteries", "Any Day Now", "The Nikki Show", "Everybody Loves Raymond" czy "ER".

Scotty, kiedy nie pracuje, spędza czas ze swoją rodziną w Kalifornii. Bardzo ceni sobie przebywanie wśród rodziny i najbliższych przyjaciół. Czy gra chłopaka Ruthie Camden w '7th Heaven', czy na gitarze Gibson SG ze swoimi przyjaciółmi w domu, Scotty zawsze podkreśla, że robi to z czystej pasji.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 21 maja 1990

miejsce urodzenia: Riverside, Kalifornia, USA

wzrost: 170 cm

forum osoby Scotty Leavenworth

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tej osoby.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum