Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 314 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

Sean jest idealnym przykładem aktora, którego głębię talentu ujawniło nie kino, oferujące mu dość monotonne role - a telewizja. W "Legends" daje koncert gry, wcielając się w kolejne przykrywki (i tylko mi żal, że nie łapię niuansów akcentu :-)) - a jeśli ktoś zacznie marudzić, że w zasadzie nie odszedł od swego emploi ekranowego twardziela, polecam odcinek "Accused" z Seanem w roli głównej. Dawno nie widziałam tak przejmującej kreacji, a grał tam dokładnie przeciw stereotypowi własnej osoby,w dodatku pozwalając sobie być brzydkim, starym, śmiesznym... I ten głos, równie piękny w recytacji poematu Tennysona, jak w zabawnych odzywkach Tracie. Znakomita rola.

ACCb

Niestety Legends to totalne badziewie i nawet taki Mistrz jak Sean nie zrobi z tego bubla dobrego serialu,bardzo mi go szkoda, bo zasługuje na najlepsze role w najlepszych filmach a nie w takich gniotach.

CelineMarie

No nie. "Legends" jako całość nie robi może wrażenia w pierwszych odcinkach, ale potem rozkręca się i mniej więcej w połowie staje się naprawdę niezłą sensacją. A zobaczyć Seana w kolejnych wcieleniach - bezcenne :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones