Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 348 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

Właśnie przeczytałam, ze 18 czerwca o 22.15 na Europa Europa bedzie Caravaggio.Musze to obejrzec:)Mam nadzieje ze mam ten program, ale chyba tak:D

Choco_late_2

nie żartuj! :) wreszcie coś z Seanem Beanem! co prawda widziałam już ten film i nie mam tego kanału ale będę musiała go poszukać i film jeszcze raz obejrze....

gdyby tak puścili extremely dangerous, lady chatterley albo when saturday comes to byłabym max szczęśliwa :)

dzięki na info :)

Nimfa

Ja bym najchetniej zobaczyla Lady Chatterley.Widzialam fotki z filmu z Seanem...cos mi sie wydaje ze tam jest duzo ,,momentow"Hehe i bardzo dobrze:]

Choco_late_2

no ja za niedlugo obejrze :) znalazlam kogos w USA (kumpel kumpla kumpla) ktorego namowilam by mi kupil to na ebayu :) wlasnie "lady chatterley" jest w drodze do Polski :) w przyszlym tygodniu powinnam to miec :) ehhhh..... w sumie 3 filmy dostane :) jeszcze: "when saturday comes" i "extremely dangerous" :) kupiłam juz butelke czerwonego wina - bedzie wieczorek filmowy z Seanem Beanem :)

Nimfa

Tez bym tak chciala:(...Ja akurat mam Hallmark i widzialam Henryka.Gra Seana trwa okolo pol godziny no i oczywiscie ginie - okropna smiercia - najpierw pobity a potem powieszony do góry nogami nad wejsciem do zamku...potworne:/ az zal bylo na to patrzec.

Choco_late_2

Sean zginął już na wszystkie sposoby :)
- pogrzebany żywcem
- upadek z wysokości na mega dużą antenę
- poderżnięte gardło
- zasztyletowany 3x!!!
- w samochodzie
- zabity w łuku (kuszy) przez orki
- zastrzelony za czytanie poezji
- pobity hakiem na statku i wysadzony razem ze statkim w powietrze :)

Nimfa

O kurcze:) pogrzebany zywcem to zdaje sie ,,Nikomu ani slowa", upadek z wyskosci ,,James Bond":D...W jakim filmie byl zastrzelony za czytanie poezji? Ciekawe czy ginie w Caravaggio...hm...mam Europa Europa ale pewnie bede mogla obejrzec tylko kawalek filmu:/

Choco_late_2

za poezje - equillibrium....

nie powiem Ci czy ginie w Caravaggio skoro zamierzasz obejrzeć :) Ale w Caravaggio jest bardzo sexy :)

czemu tylko kawałek? wybierz końcowy bo on nie gra od samego początku.... :)

Nimfa

Equillibrium nie ogladalam:(Nie mam hbo a tam czesto to ostatnio puszczali.Kawalek bo w moim pokoju nie odbieram tego programu, a jak starsi beda przysypiac u siebie to beda marudzic ze im przeskadzam i ze tu jakies dziwne filmy ogladam:/:D Dzieki ze mi powiedzialas ze troszke pozniej sie pojawi a nie na poczatku.Widzialam fotki - ciagle prawie nagi i wyglada jak mlody bog:D

Choco_late_2

ja widziałam equilibrium w kinie. nie mam hbo - mam tylko podstawowe polskie programy. ogladalam ostatnio stormy monday z 1989 :) kupilam sobie na allegro dvd za 19zl i nie zaluje bo jest swietny - polacy tam grają :)

a Caravaggio chyba jest w necie dostępny...

teraz najbardziej poluje na Tom i Thomas.... jejku - strasznie chcialabym to zobaczyc :) w sieci podobno jest wersja po dunsku (albo szwedzku - jakos tak).... ale nie ma napisow ani polskich ani angielskich :(

Nimfa

O to moze sobie sciagne Caravaggio.Moze jeszcze uda mi sie znalezc Anne Karenine i Lady Chatterley:) Tych filmow nie moge przegapic:)

Choco_late_2

Anne Karenine i Lady Chatterley - z tym będzie problem.....
Łatwiej Ci pójdzie z Bravo two zero, sharpe'ami i equilibrium :)

Choco_late_2

no proszę... nawet Henryk VIII poleci..... jak tu tylko zdobyć dostęp do Hall marka? :)

croft3

tez mam ten problem.... pewnie nie zdobędę..... a szkoda....

Nimfa

Widzialam wczoraj tylko urywki Caravaggia, ale i tak jestem zadowolona:] Widzialam jak Sean pozowal i jak sie calowal z factem:D Musialo to byc dla niego potworne ble:D Ale i tak byl sexy:]

Choco_late_2

:) był swietny... nieogolony niewyżyty nieziemski :)

użytkownik usunięty
Choco_late_2

Mam na vhs tom&thomas, caravaggio, henryka VIII, equilibrium i jeszcze cuś się znajdzie, z chęcią się podzielę i przegram tylko dajcie znać:)

o rany!!! masz Tom and Thomas?! :) Ja to musze obejrzec :)

użytkownik usunięty
Nimfa

mam nagrane z hbo jak chcesz to ci moge przegrać i wyslać:)

mozemy pogadac na gg lub przez maila?
moj gg 245692, mail: 140180@interia.pl

Twój atawar to Gerard Butler? :) :) :) :)

jestem z Katowic, mieszkasz gdzieś blisko? jak możemy się wymienić - czy jak mogę to kupić... masz to w oryginale czy po polsku? chodzi mi przede wszytskim o Tom & Thomas....

użytkownik usunięty
Nimfa

Tom & Thomas ogladalam ale sam film mnie nie zachwycil, za to Sean byl swietny jak zwykle....a "Caravaggio" coz widzialam urywki na gay tv ( czego ja z milosci nie zrobie ..lub obejrze) sam film zapewne genialny szkoda ze nie umiem po wlosku...:( Bede wredna tak tak Sean ginie biedny sliczny Sean chlip...chlip...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones