Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 341 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

W czwartek , TVP 1 23:30 -Powrót pułkownika Sharpe'a (2008, Sharpe's Peril)
:)

boundless

oo super,dobrze ,że piątek to wolne
Władca Pierścieni w piątek 6 stycznia o 20:00 na TVN

PMJDH

Obejrzałam, i znów Sean ( jako Boromir ) zginął ( ok 23.19-23.25 naszego czasu oglądających film)

boundless

Świetny temat,będziemy wiedzieć co w trawie piszczy.Ostatnio jakiś tydzień temu na Polsacie było Nikomu ani słowa .
Pozdrawiam wszystkie fanki i fanów również jeśli takowi są;)

NekoGirl

są:) ja jestem fanem Seana Beana, choć może to za duże słowo. Niemniej jednak jest on jednym z moich ulubionych aktorów i bardzo go cenię. Jestem za to wielkim fanem "Władcy Pierścieni" i nie muszę chyba dodawać że tam jego rola szczególnie mi się podobała.Pozdrawiam:)

raf_filmweb

no i niestety...nie dotrwałem do końca filmu:( wie ktoś może kiedy będzie następna emisja tegoż filmu w TV?

raf_filmweb

No to szkoda, szkoda też iż nie zrobiłeś dobie "kopi bezpieczeństwa" nagrywając film choćby na VHS. Znajac TVP masz nikłe szanse na powtorkę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
boundless

No masz rację, szkoda. W takim razie pozostaje mi ściągnąć ten film lub zakupić na DVD, ale raczej to pierwsze:) ps. dzięki za link:) pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
CelineMarie

a tych stron nie znałem. wielkie dzięki:) faktycznie jest film:) jak to dobrze że są tacy pomocni ludzie:) napewno sobie obejrzę.dziękuję bardzo i pozdrawiam

raf_filmweb

proszę bardzo-my fani musimy sobie pomagać:)pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
CelineMarie

zgadzam się w 100% :) widzę że pani też jest fanką Seana Beana:) miło wiedzieć że ktoś ma podobny gust. pozdrawiam

raf_filmweb

Oj tak jestem wielką fanką już od kilkunastu lat.Żałuję tylko ,że Sean do końca nie wykorzystał swojego talentu ,nie zagrał w większych produkcjach filmowych i większej liczbie filmów .Z drugiej strony podziwiam go za to, wiele razy podkreślał ,iż mimo świetnych propozycji nie chciał być wielką gwiazdą Hollywood bo wolał nie USA,a swoją Anglię .A tak a propos -tu na forum wszyscy jesteśmy na "TY" więc nie paniujemy:)

CelineMarie

hehe ok:) w takim razie pozwolisz że się oficjalnie przedstawię:) mam na imię Rafał. miło mi:) a wracając jeszcze do Seana Beana to tak się zastanawiałem czy jesteś bardziej fanką gry aktorskiej czy może uroku osobistego tego pana:) no ale chyba już rozwiałaś wszelkie wątpliwości:) pozdrawiam serdecznie:)

raf_filmweb

Miło mi Rafale-Natalia z tej strony:)
Wiesz,chyba jedno i drugie dają tą wspaniałą całość.Niektórzy aktorzy dobrze grają ale nie mają tego czegoś,a inny może i mają to coś ,a ich gra aktorska jest słabiutka.Sean natomiast dla mnie ma i osobowość i talent ,więc to idealne połączenie.Wolę oczywiście jak gra złe charaktery bo tam dopiero pokazuje na co go stać ale i w szlachetnym Sharpie przekonuje widza do siebie.Pozdrawiam również

CelineMarie

szkoda, że w tv zawsze idzie tylko kinowa wersja Władcy ... W normalnych okolocznościach można powzdychać do Boromira w Powrocie Króla, a tak d...

motyla_gicza.dla.filmweb

Ale,że co,że w innych wersjach jest jego więcej czy jak?

motyla_gicza.dla.filmweb

Po kina wlaeslam sie noc z Władca- i to w wersji rozszerzonej. Ja sie szarpnełam na DVD z wersja reżyserska, co mnie cieszy do dziś- mimo upływu czasu. Teraz sie ukazalo wydanei BLUERAY, tez rozszezone- ale szkoda wg mnei kasy chyba ze dyspomujesz techologia.

CelineMarie

CelineMarie , tez się cieszę iż Sean wybral tak jak to napisałaś, a to cos mówi o człowieku jako takim. Generalnie wybieram się w 100 % na produkcje z kjego uidziałem do kina. I nigdy nie żałuję

boundless

Jutro Troja o 20:00 na TVN

boundless

w nocy z niedzieli na poniedziałek (26/27 lutego) o 00.05 - Equilibrium na TVN.

Moongirl

o nieźle,dobry film ale tak krótko tam gra ,za to gra Bale ,który też jest bardzo dobrym aktorem-dzięki za info:)

Moongirl

Właśnie to miałam napisać, ale skoro już jestem przy głosie napomknę, iż w sobotę na iTV można było zobaczyć wywiad z Sean'em, a oto wstawka tego wydarzenia http://www.youtube.com/watch?v=yel3Y1KqTZ8,
Ubawiła mnie tylko pseudo kamizelka ( tylko przód a boki - gumki, co mozna zobaczyć, kiedy aktor wygodnie rozsiądzie sie na sofie. Mimo tej wpadki i tak go bardzo lubie za całokształt, choć ubaw prywatnie miałam.
Na koniec zwiastum filmu, który chętnie w kinie obejrzę, oczywiście z SB - http://www.youtube.com/watch?v=8dRZlLdO41E&feature=related

boundless

Nie jestem pewna czy będzie on w kinach.Ale mam wielką nadzieję

boundless

Ca$h też nie było w kinach ,więc nie wiem czy ten nowy film będzie u nas grany,może w UK ale w PL?Chciałabym ale małe szanse

NekoGirl

To fakt, jedyną rzecza jaka teraz jest do obejrzenia z Seanem to "Królewna śnieżka" , ale to produkacja nie na moją kategorie wiekową - wyrosłam z niej już dawno, dawno temu

boundless

Pierwszy odcinek Missing na AXN 20 marca o godzinie 22:00

Moongirl

Taki świeży tytuł by dali? Wątpię , filmów o tym tytule chyba kilka w kinematografi światowej- nie mnej sprawdzę.

boundless

Owszem będzie na AXN , niestety mi AXN odłączyli,z drugiej strony mała strata skoro w pierwszym odcinku Bean umiera

A co do Królewny Śnieżki jak reklama głosi jest to opowieść od 5 do 105 lat i ja chętnie obejrzę:)

CelineMarie

Sean pojawia się tylko na kilka minut pod koniec filmu, ale i tak jest wymieniony w czołówce ^^

boundless

Na Filmboxie w niedziele leci serial Crusoe. Sean pojawia się tam we wspomnieniach jako ojciec Robinsona. Ale to niestety znikoma rola, średnio 1minuta na odcinek;-( Miałam nadzieję na Missing, ale jak zginął w ciągu pierwszych 5 min to już nie oglądam.

boundless

19 kwietnia - Canal+ 22:30: Wilcze Prawo 1974.

Moongirl

Buuu a ja nie mam tego programu... nie mneij film mam do 1 m-ca od kumpla, bo w siedzi w USA :D

boundless

Black Beauty: http://www.filmweb.pl/film/Czarny+ksi%C4%85%C5%BC%C4%99-1994-4211
piątek (19 maja) TVN7 o 20:00

Moongirl

Fajnie się to ogląda - cieply film familijny, niestety głowny bohater nie ma lekkiego życia

boundless

Weim iż w sieci można obejrzeć cały serial - Missing. Widział go ktoś może wcześniej i może mi powiedzieć czy warto się na niego zasadzać?

boundless

jeśli lubisz sporo akcji w typie filmu sensacyjnego to dobrze się ogląda ,nie przynudza:)

boundless

20 czerwca, środaCzas patriotów TVN 20:50

boundless

Dzisiaj o 20:00 Wyspa na TVN

CelineMarie

Obejane oba filmy i jakoś nie chce mi sie na nie drugi raz na nie patrzeć, akurat wolę inne filmy z Sean'em

CelineMarie

ENEMEF: NOC REŻYSERSKICH WERSJI WŁADCY PIERŚCIENI
czyli 31 sierpnia w kilku wiekszych miastach w Polsce
( BYDGOSZCZ | ELBLĄG | GDAŃSK | GDYNIA | KIELCE | KOSZALIN | KRAKÓW | ŁÓDŹ | POZNAŃ | RADOM | RUMIA | RYBNIK | RZESZÓW | SŁUPSK | SOPOT | SZCZECIN | WARSZAWA | WŁOCŁAWEK
WROCŁAW | ZABRZE )
można będzie zobaczyć Saena jako niezapomianego ( dla mnie przynajmniej) Boromira.
Po szczegóły zapraszam na stronę enemef.pl , ja widzialm ów maraton nim jeszcze wersja reżyserka "Powrotu króla" była dostepna, więc odpuszczam sobie - 12 godz w kinie.
Kto z Was miałby chęc ?

boundless

Czas patriotów
niedziela, 23 września 20:00 | TVN 7

boundless

Pole dzisiaj na Zone Europa o 20:00

CelineMarie


Czarna śmierć dzisiaj o 20:00 na TV4

CelineMarie

Troja (2004) na TCM o 21:00
14.10.2012

boundless

Sharpe's Enemy 2 i 9 listopada 2012 na kanale Filmbox, oraz 4 listopada jakas powtórka

boundless

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia TVN – 20:00, 04.01.2013

CelineMarie

Filmbox co niedziela 21.15- kolejne odcinka z Sharpe'm. 8.01.2013- - Nikomu ani słowa o godz 20.00 telewizja Polsat.

boundless

Środa 16.01.2013 TVP1 20.20 GoldenEye :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones