Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 348 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

Ten aktor ma w sobie coś,co przyciąga wzrok , i to nie ulega wątpliwości. Sean nie ma urody Brada Pita , ani mięśni Arnolda S. :-) ale jest bardzo charyzmatyczny. Podobało mi się , jak zagrał Boromira , jak zagrał Odyseusza...Ciesze się że ma zamiar kontynuować swoją kariere , chętnie bym go jeszcze obejrzała w jakimś filmie !

użytkownik usunięty
HoneyBunny

Ale dziwnie to zabrzmiało, dlaczego nie miałby kontynuować swojej kariery? no ale tak ogolnie to się zgadzam z tym co napisałaś:).

użytkownik usunięty
HoneyBunny

Ja wiem za co Go kochamy...za to spojrzenie,sposob w jaki mowi i sie porusza:)(nie myslcie sobie nic)Jest taki "jakiś" i to w nim lubie to ze jest iiny niz wszyscy potrafi ze swojego bohatera wykrzesac wszystko co najleprze.

HoneyBunny

To prawda, przyciąga wzrok, ma niesamowite oczy, ale przede wszystkim to świetny aktor, właśnie znowu obejrzałam Nikomu ani słowa, w tym filmie jest super, ale chyba zawsze będę go pamiętać jako Boromira. Genialnie go zagrał.

użytkownik usunięty
Veda12

Zgadzam się. jego oczy przyciągają jak magnes.:) Wogóle dobry z niego aktor.

użytkownik usunięty

Ja lubie go nie dlatego ze dobrze wygląda(chociarz to tez jest atutem:))ale za jego sposub wyrazania emocji,za zywiolowosc,za ten blysk w oczach,wspaniala furie w ktorą wpada(czesto)...eh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones