Sean Bean

Shaun Mark Bean

8,2
51 341 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sean Bean

W troy wyglądał super ale we Władcy pierścieni był brzydki!!

użytkownik usunięty
elena_bb

w troi był taki sobie(nie oznacza toże go nie lubię)ale WP właśnie był SUPER!!!!!!!!!!!!!!

elena_bb

Dlatego ze byl nieogolony, niewykapany, niewyperfumowany i do tego z dlugimi wlosami? ;P

użytkownik usunięty
VvX

sorry, jak wnioskujesz, że on nie miał na sobie perfum??

użytkownik usunięty

O tak!! z dlugimi wlosami jest super.....miodzio!!!

użytkownik usunięty
elena_bb

W Troji wyglądal super bo mial krótką spódniczke, a w WP w ogóle nie widać bylo nóg :).

Widział ktoś może Anne Kareninę?Ja widziałam ale wersję bez Seana niestety:( ale wydaje mi się ze w tym filmie musiał wyglądać niesamowicie:);)

użytkownik usunięty
CaRmELa_

Ja widziałam Anne Karenine w kinie, choc to strasznie dawno było, wygladał smakowicie:) jak zawsze:)

użytkownik usunięty
CaRmELa_

AK bez Seana straszne....oglądalam ten film3 razy specjalnie dla niego i byl super:)a najbardziej podobalo mi sie kiedy dowiedzial sie o smierci AK ta rospacz...kiedy do niej biegl...furia,slepa milosc ...cudne...

użytkownik usunięty

Oj to prawda, niewielu aktorów znam którzy potrafią oddać takie uczucia ta jak robi to Sean, zawsze mnie porusza mocno.

Właściwie ta wersja którą widziałam nie była taka zła, główną role grał Christopher Reeve, który był całkiem w porządku.Wersja z Seanem była zmiażdżona przez krytyków dzięki Sophie Marceu:) ale i tak pewnie warto ją zobaczyć ze względu dla Seana:)Ach:)Na fotkach z tego filmu wygląda apetycznie:)

CaRmELa_

w Troyi był rewelacyjny :)

A Anne Karenina kupiłam 3 dni temu na allegro - dvd za 25zl :) warto chocby dla tej jednej sceny miłoscnej z Seanem Beanem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones