Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Ma niezły głos ale aktorka z niej średniawa

STOPACTA

Zgadzam się!! Marna z niej "aktorka" . Ale za to jest śliczna;)

STOPACTA

A ja natomiast uważam, że jest dobrą aktorką, fałszującą piosenkarką i z wyglądu jest średnia, ale nie powiem, że jest brzydka.

STOPACTA

A ja tam nie wiem jak można być ,,dobrym'' lub ,,lepszym'' aktorem. Albo się umie grać, albo nie.

STOPACTA

Uroda to 5% sukcesu. Świata tym nie zdobędziesz, ale dzisiejszy świat zdobędziesz g*wnem, co ta tu "aktorka" pokazała.

Elenaa

Co ta tu "aktorka" pokazała : Możesz podać konkretne przykłady? Jedyne czym świata nie zdobędziesz to g*wnianymi wypowiedziami - , że tak zachłysne się twoim stylem. Nie lubisz jej i tyle, każdy ma swoją opinię, ale oceniać można tylko patrząc na aktorów obiektywnie. Nie wiem, mógłbym polonizować na temat powodów , dlaczego jej tak nienawidzimy, ale jednak zgodzę się z wypowiedzią powyżej. Średniawa z niej aktorka, to dobre ujęcie jej stylu. I tyle.

BezkrytycznyKrytyk

Obawiam się, stary, że nie ma czegoś takiego, jak obiektywna krytyka autora. Albo podoba ci się czyjaś gra, albo nie ; )

Dassanar

Hmmm a jeżeli powiem, że podoba mi się czyjaś gra w danym filmie, a w innym jest , delikatnie mówiąc, nieporadna? Czy to się czasem nie równoważy :(?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones