Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 366 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Ja nic do niej nie mam. Jest niezłą aktorka i ma fajny głos. Choć przyjaciół wybierać sobie nie umie. Lovato i Bieber czy jak mu tam ? Ugh..

Iza94

Akurat z Bieberem nieźle się dobrali ;). Oboje tak sztuczni, że bardziej chyba nie można. Już wolę tą Lovato! A Seleny NIGDY nie nazwałabym 'niezłą aktorką', a głos ma przeciętny...

Wiola_15

To jest Twoja opinia. Osobiście uważam, że to Demi Lovato jest sztuczna. A ten jej uśmiech? Co to ma być do cholery?! Ona się nie uśmiecha, ona szczerzy zęby jak pies. W filmach jak i w serialu "Słoneczna Sonny" jest strasznie drętwa..
Selene lubię za naturalność. Ona nie robi wokół siebie takiego szumu jak Lovato. Chłopak ją rzucił, a ta już do dragów sięga..

Iza94

Selena fajnie zagrała w kopciuszku,jest jeszcze młoda i na pewno za parę lat rozwinie swoją karierę ,i nie jest pusta jak vanessa hudgens

Iza94

Potwierdzam - z gwiazd disneya najbardziej nie lubie Demi Lovato.. jest niesamowicie sztuczna i nie umie grać a o jej uśmiechu to już nie wspomne.. Bieber też tak samo...
Co do Seleny to ja też do niej nic nie mam - jest spoko - lubie ją w czarodziejach z waverly place, świetnie tam zagrała. Głos ma spoko, podoba mi sie jej najnowsza piosenka - "Like a love song"

użytkownik usunięty
oliw007

Ja także nie lubię demi Lovato . Selena jest taka se. Jej gra aktorska może byc ale jej głos hmmm . . . taki chamski pop . No cóż ale na pewno jest lepsza od miley cyrus ;) żegnam '' legolasbloom ""

"Napewno jest lepsza od miley cyrus", dlaczego tak uważasz?
Miley ma głos jak dzwon, nie ma co porównywać do tego dziecięcego popowego głosiku Seleny Gomez.
Akurat Gomezowej najbardziej nie lubie z Disney'ówek.
Moim zdaniem Demi jest fajna. Ma piękny głos. Może i aktorka z niej marna, ale głooos ma.
Zobaczcie:
http://www.youtube.com/watch?v=tmz_FFrPZ5c
To sie nazywa dać czadu.

kaakaa

Niestety muszę przyznać,że Selena nie umie śpiewać,ale lubię jedną jej piosenkę (zupełnie nie typową)
http://www.youtube.com/watch?v=pUTfWPsJq4E (wysłuchajcie do końca)
Najlepiej gra w serialu z tych wszystkich gwiazdek Disneya.
Co do śpiewania to najlepiej Lovato i Cyrus.(Podkreślam też Cyrus)
Miley :
http://www.youtube.com/watch?v=H0gJhPobzjw
http://www.youtube.com/watch?v=cM-lXLkTCuQ&feature=relatedhttp://www.youtube .com/watch?v=c%20M-lXLkTCuQ&feature=related (najlepie od 2:10)
Demi już nie muszę wstawiać jak śpiewa hymn.
a co do Seleny :
http://www.youtube.com/watch?v=eo146IFRf34 (tu nie jest tak źle,ale najgorzej wychodzi jej refren w piosence A year without rain )

MaMich

taaaaaa spróbuj spotkać się na żywo z miley i niech ci zaśpiewa coś bez podkładu i przeróbek lub powtórzyć jakąś melodię zagraną na pianinie. kształciła się jakoś muzycznie np. w szkole muz. ? nie! co najwyżej może miała jakieś chamskie lekcyjki popiku. już nie skomentuje jej sztucznej twarzy, oraz pięknego teledysku do " party in the usa " to jest z gatunku wieś tańczy i śpiewa. ma głos jak dzwon, ale chyba jakiś zardzewiały. obejrzyjcie sobie party in the usa parody - ta dziewczyna co tam śpiewa nie dość, że ma podobny głos to na dodatek jeszcze lepszy , mniej przypomina pierdzącą kaczkę. może i pisze jak hot nastolatka, ale mówię prawdę.
ps. miała czadowe zębiory ; )
i nie ma to jak posszerzać sobie uśmiech .

użytkownik usunięty
frodowood

w pełni się z tobą zgadzam jeśli chodzi o miley !!!! widzieliście ją w tym filmie ,, ostatnia piosenka '' ? jest strasznie marną aktorką i zgadzam się co do dźwięków pierdzącej kaczki ;)

użytkownik usunięty
kaakaa

ja poprostu jakoś nie przepadam za nimi wszystkimi . jeśli już mam wybierać to chyba jednak selena bo nawet trochę podoba mi się jej gra aktorska ( np w czarodziejach ) . głos jak mówiłam słaby ale one przeciez są chyba najpierw aktoreczkami czy piosenkarkami ? co do demi to jej głos w sumie może być . miley natomiast ma według mnie okropny :) pozdro;)

akurat ja nie lubię Seleny na równi z Miley, bo obydwie mają głos jak zarzynane krowy .

użytkownik usunięty
frodowood

z nich trzech lubię najbardziej Gomez. nie wychyla się, nie udaje dorosłej na siłę, gra całkiem fajnie, głos ma przyzwoity, nie ma skandali z nią w roli głównej, jest piękną dziewczyną. a tamte dwie są równie siebie. Demi ma tylko ładny, a nawet b. ładny głos, jej gra aktorska jest drętwa i sztuczna, uśmiech ma okropny, jest brzydką "aktoreczką" o zbyt mocnym makijażu, który tworzy maskę. Miley ma skrzekliwy głos, wydaje nosowe dźwięki, jest mlodą skandalistką, a ma dopiero 19 lat, aktorką jest przeciętną, ale nie najgorszą, jej uroda nie jest oszałamiająca.

Nie przepadam za Gomez. Ma najgorszy głos z gwiazdek disneya. Słyszałam jak Miley śpiewa bez podkładu i wyszło lepiej niż Selena z podkładem na gali. Co do gry aktorskiej. Dla mnie gra jedną postać. W każdym filmie widzę tą samą osobę. Najgorzej było w filmie Monte Carlo który popsuła. Nie mam nic do niej bo nie wiem jaka jest i nie poznałam jej. Nie wiem czy jest pusta czy nie. Co do Demi i Miley. Jeśli miałabym wybierać ''najlepszą '' aktorkę z tych trzech , powiedziałabym Cyrus. Najlepszy głos ma Demi. Uśmiech ma jaki ma, nie przeszkadza mi . To , że brała to jej sprawa. Jednak za żadną bardziej nie przepadam, stawiam , że żadna nie zaistnieje w poważnym kinie i muzyce.

użytkownik usunięty

w sumie masz rację ;)

użytkownik usunięty

dla mnie Selena i tak pozostanie jedną z najlepszych i najpiękniejszych gwiazdek Disney'a. wystarczy spojrzeć na Demi, Gomez i Cyrus. Selena nie nakłada sobie na twarz tony pudru, szminki i tuszu tak jak to robi Lovato i nie wygląda przez to jak lalka Barbie na wystawie. Gomez, owszem podkreśla swoją urodę makijażem, ale i bez niego, wygląda pięknie i naturalnie. Selena nie pcha się na siłę do show biznesu, skupia się na razie na swoim głosie i karierze wokalistki, bo jak na razie jakiś mega hitów filmowych z jej udziałem nie ma. z nich trzech, to Selena jest dla mnie wzorem nastolatki, pięknej dziewczyny i utalentowanej wokalistki. w teledyskach nie musi być podtekstów i gestów erotycznych, aby się komuś podobało.

kaakaa

tu masz lepsze wykonanie 8.letniej dziewczynki
http://www.youtube.com/watch?v=QEwwhklDbVo

Iza94

ja z gwiazdek disneya najbardziej lubię Selenę, bo:
- jest piękna
- projektuje fajne ciuchy
- podobają mi się jej piosenki
- ma dobrą mimikę twarzy, dzięki temu lubię filmy i seriale z nią
- udziela się charytatywnie

skuter1998

Przeczytaj sobie coś o księżnej Dianie,królowej serc,zobaczysz kto się udziela charytatywnie
Jak z 20 mln wydzieli 1000 dla potrzebujących,faktycznie jest wielka
Nienawidzę DS

Cho-Hi-Gang

ona jeździ do afryki i pomaga tamtym dzieciom

skuter1998

Woww,raz na tydzień skoczy z luksusowego hotelu w teren,pouśmiecha się dwie minuty i czcijcie ją narody!

Cho-Hi-Gang

ona coś dla nich robi, ty tam nie byłaś, ja tak widziałam co one przeżywają, to nie jest powód do twoich głupich żartów...

skuter1998

Nie mówię o dzieciach które cierpią ,tylko o tej szopce którą Selena tam odstawia.Widać masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem dziecko
Tak,ty wiesz jak tam było,własnymi rękami nosisz kilogramowe paczki mleka w proszku od obozu do obozu!

Cho-Hi-Gang

to że jej nie lubisz nie znaczy, że ona jest głupia, jak masz jakiś problem to se go miej ale nie musisz dzielić się nim z całym światem

skuter1998

Na mnie to nawet byłaby aktorką,ale dlaczego akurat jest jedną z gwiazdek tych idiotycznych seriali,niszczących imię Disneya?Walta Eliasa Disneya.

Iza94

Ja wolę Miley, Selena jest dla mnie zbyt komercyja, szczególnie te jej niby "chodzenie" z Bieberem.
Miley też jeździ na Haiti i też udziela się charytatywnie, podobają mi się jej piosenki, ubrania, może aktorstwo trochę mniej ale nie jest najgorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones