Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 377 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Nie chciałabym obrazić tych , którzy " Ją" lubią, więc od razu przepraszam ich, za to, co teraz powiem, ale taka jest prawda :
- Nie ma głosu, więc pytanie, po co jest piosenkarką ? - odpowiedź - po znajomości
- Talent aktorski - hmm,.... jest młodą dziewczyną, ale już widać, że płakać nie umie, zobaczymy, co będzie dalej, bo narazie gra w jakiś głupich komediach, które cieszą dzisiejszą młodzież - żeby nie obrażać. fanów....
Cóż, nie wiem, co będzie z nią dalej, czy będzie dobrą aktorką, ale ja się pod tym nie podpiszę, bo aktora poznaję się głównie po tym, jak gestykuluje, a u niej tego zbytnio nie widać, jak na 19 lat, powinna to już trochę opanować....

Wiem, że większość osób, którzy ją lubią, chciałoby mi teraz obciąć głowę, rozumiem ich złość, ale chyba każdy ma prawo wyrazić swoje własne zdanie, więc jeśli odczytam odpowiedzi typu " ty jesteś beztalenciem, jak możesz ją oceniać ? " - zastanówcie się najpierw, czy wy macie gust, co do roli aktorskiej i obejrzjcie z nią uważnie jakiś film, przyjrzyjcie się jej mimice, i może zrozumiecie, o co mi tak naprawdę chodzi...

I jeszcze jedno - Sama uroda niczego nie zdziała

DiDi_RamBo

W przypadku Niny Dobrev i Miley Cyrus uroda zdziałała dużo, więc zobaczymy.
Ale zgadzam się, nie umie śpiewać, aktorka z niej...taka sobie.
Byłaby dobrą modelką, ładna twarz.

użytkownik usunięty
Evilminded

No więc tak ... Aktorką jest płytką. Ogłądałam Monte Carlo ze względu na Leighton i muszę przyznać, że umiała zagrać zołzę, która ma chyba więcej błyszczyków, niż mózgu. No, ale to jej wyszło. Co do poprzedniczek tego tematu, zgadzam się w zupełności, że te jej pozostałe role słodziutkiej dziewczynki w komediach są już do obrzydzenia. Faktycznie jej gestykulacja jest, że tak powiem ... A zresztą nieważne,nie będę się wyrażać. Tak czy owak, nie jestem jej antyfanką - od razu mówię - ani fanką. Uważam, że jej kariera przeminie zanim skończy trzydziestkę, bo większość jej fanów wielbi ją za Disneya, a jak z tym skończy, to się zacznie powoli wypalać. Co do głosu, to nie mam zdania. Mi tam spodobała się tylko jedna jej piosenka, reszta jest mega przesłodzona, a ja nie nawidzę, jak ktoś w piosenkach wyjeżdża z przesadnym cukrem. Na modelkę faktycznie, by się nadawała, no ale co z tego, skoro to nie jest stały zawód.

DiDi_RamBo

kur... nie cierpie takich jak ty ponieważ obrażacie takie gwiazdy jak miley i selena one mają zajebisty głos są piękne i umieją grać . ty się najwyraźniej nie znasz . Proszę nie pisz takich głupot.

Miley**

Nikt tu Seleny nie obraża, DiDi_RamBo tylko wyraża swoje zdanie.
Selena nie jest idealna, głos ma... no nie jest okropny, ale piękny też nie jest. Aktorka z niej jak na razie taka sobie ale mam nadzieję że w końcu się poprawi. Na jej miejscu odpuściłabym sobie śpiewanie i bardziej skupiła się na aktorstwie i zgadzam się z wami że na modelkę się nadaje :).

Miley**
Rozumiem że lubisz Miley i Selene, a także rozumiem jeśli na fw nie znosisz krytyki typu: "Ale ona brzydka" albo "S**a i całkowite beztalencie " itp. ale pogódź się z tym że nie każdy odbiera Sel i Miley tak jak ty i nie każdy uważa je za ideały dlatego naucz się akceptować wypowiedzi takie jak teraz napisała DiDi_RamBo .

Miley**

kolejna zepsuta fanka, która nie potrafi uszanować czyjegoś zdania....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones