Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Nie każdy się ze mną zgodzi, chcę więc zaznaczyć, że piszę jedynie w swoim imieniu. Uważam iż ma strasznie drażniącą buzię. Nie lubię dzieci w wieku 5-10 lat a ona mimo "dorosłości" wygląda z twarzy jak takie właśnie dziecko. Prawdopodobnie jakbym ją spotkała to zrobiłabym z jej twarzą porządek, jednak na szczęście dla niej raczej nic nie wskazuje na to iż spotkam ją kiedykolwiek. W każdym razie dziewczyna jest beztalenciem z denerwującą twarzą. Nie interesuje mnie jej życie prywatne, może się bzykać nawet z DiCaprio. I tak jest brzydka.

BelleGunness

Masz rację, nie każdy się z tobą zgodzi. Ja uważam, że Sel jest całkiem ładna, oczywiście nie super piękna :) No i "beztalencie"? Nie przesadzajmy, nie gra najgorzej. Chciałabym jeszcze dodać "bez urazy" ale na tej stronie ocenia się grę aktorską, a nie wygląd :) Pozdrawiam ^^

Selenka115

A w temacie, w którym wypowiadam swoje zdanie nie muszę wchodzić w dupcię fanom aktorki czy piosenkarki, której nie lubię. Jeśli cię zabolał mój temat to niepotrzebnie na niego odpisujesz. Poza tym, na filmwebie są gry komputerowe, a tak nie ocenia się talentów aktorskich samochodow sportowych.

BelleGunness

Nie wiem czy zauważyłaś ale Selena to nie żaden samochód z gry komputerowej tylko człowiek. Ocenianie gier, a aktorów to zupełnie co innego...

BelleGunness

Nie znam za bardzo tej Seleny. Tzn. wiem że byłą dziewczyną Bimbera ale prócz tej rewelacji nie za bardzo ją kojarzę. Tych Czarodziejów skądś tam nie oglądałam nigdy, zaś film o księżniczkach widziałam częściowo i nie umiem ocenić jej zdolności aktorskich. Słyszałam natomiast jej 4 piosenki z których tylko jedna przypadła mi do gustu. Nie będę wystawiać żadnej oceny bo nie widziałam z nią wystarczającej ilości seriali albo filmów by być obiektywną. Mogę napisać natomiast o jej wyglądzie- według mnie ma nieproporcjonalnie dużą głowę ale za to ładne włosy:> No i to chyba tyle w tym temacie, pozdro!

ZnamTwojeIP

Jak dla mnie ma cudowną urodę i tylko jej pozazdrościć.
Oczywiście,każdy ma swoje zdanie.

BelleGunness

"Prawdopodobnie jakbym ją spotkała to zrobiłabym z jej twarzą porządek"
Jeśli mogła byś zrobić coś komuś tylko dla tego że ci się twarz nie spodoba to się lepiej lecz na główkę dziecko.
Mam nadzieje że nie będziesz miała dzieci (dla ich dobra) bo jak będą miały 5-10 lat to byś też pewnie chciało zrobić porządek z ich twarzami.

Spicke

Taka jest prawda, niestety. Ona mając 40 lat będzie wyglądała na 10 latkę i to nie jest zaleta.

Spicke

William the Bloody nie bronił takich brzydkich dziewczynek, on je zjadał.

BelleGunness

Jeśli już to William the Bloody nie zjadał brzydkich dziewczynek tylko ładne brzydkie zwykle po prostu zabijał.

Jednak robił to tylko przez 122 lata do czasu gdy odzyskał dusze wtedy już ratował dziewczynki czy to ładne czy brzydkie zamiast je zjadać.

Spicke

Skąd ci się wzięło, że William the Bloody nie zjadał brzydkich dziewczynek? Z tego co wiem nie zjadał starców (w drugim sezonie gdy pierwszy raz się pojawił nie chciał zjeść kolesia koło 40tki).

BelleGunness

Poza tym William the Bloody był postacią fikcyjną i nikogo nie krzywdził naprawdę a ty jesteś prawdziwą osobą i odnośnie również prawdziwej osoby piszesz tekst który można by potraktować jako grozbę.

Spicke

Jestem prawdziwą osobą i również nikogo nie krzywdzę.
"potraktować jako grozbę. "
""Prawdopodobnie jakbym ją spotkała to zrobiłabym z jej twarzą porządek" "
Jestem kosmetyczką. Oczywiście, maltretowałabym ją oczyszczaniem manualnym i maseczkami algowymi. Och, ja niedobra.

BelleGunness

sorki ale nie napisałaś że jesteś kosmetyczką
jak tak to ok :)

BelleGunness

BelleGunness no jasne jak się ma oczy w rozporku to Selena jest brzydka ,dla mnie jest urocza i słodka .Owszem nie nadaje się do filmów akcji ,ale do kina familijnego czy komedii romantycznych owszem .Z punktu komedii romantycznej jest chyba lepiej oglądać naturalną dziewczynę ,a nie patrzyć na ludzi co się w sztucznych balonach podkochują.

Przemonstrator

Już wolę sztuczne balony oglądać niż tą dziewczynkę.

BelleGunness

Nie rozumiem po co zakładasz ten temat? Skoro uważasz że Selena jest brzydka to po co wchodzisz na stronę o niej i zaśmiecasz fw niepotrzebnym tematem? Rozumiem wyrażasz swoje zdanie ok, ale na tej stronie jak wcześniej napisała Selenka115 ocenia się (w przypadku aktorów) poziom aktorstwa, a nie wygląd. A co do opinii "beztalencia" to nie przesadzaj, nie jest złą aktorką, a już na pewno nie jest beztalenciem.

untouched97

Wybacz. Och, ja głupia! Myślałam, że na forum wypowiada się własne zdanie, a nie podlizuje się marnym aktorzynom. Będę zdania, że jest beztalenciem póki nie zobaczę jakiegoś filmu dla ludzi powyżej 7 roku życia z jej udziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones