Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 366 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Ani ona nie jest ładna, ani dobrze nie śpiewa, ani tym bardziej dobrze gra (wręcz jest beznadziejna),
a piszą o niej jakby była nie wiadomo kim.

Lukininho

Moim zdaniem jest śliczna. Poza tym robi dobrą muzykę, jak widać młodemu pokoleniu się podoba. Jej sława nie wzięła się znikąd. Wiadomo że wybitną aktorką nie jest, ale może to kwestia czasu? Nie wiem, jednak na pewno nie jest beznadziejna.

majka92

Bardzo mnie dziwi dlaczego niektórzy się nią tak rajcują. Głosu nie ma ( co doskonale słychać, gdy śpiewa na żywo ), talentu aktorskiego nie ma ( może się wyrobi ). Tylko czym zyskała taką sławę ? Raczej nie talentem ...

mania106

Dawaniem nie napisze czego Bieberowi następnemu idolowi dzisiejszych niezbyt rozgarniętych nastolatek...

Lukininho

pol naszych by dalo biberowi za to kim jest i ile ma...wiec co tu sie dziwic

mania106

Bez takich tekstów ok? Jak jej nie lubisz twoja sprawa, ale ma liczne grono fanów na całym świecie, więc nie ma się co dziwić że zrobiła karierę. Aktorką jak już wspomniałam nie jest wybitną i nigdy pewnie nie będzie drugą Meryl Streep, ale to nie znaczy że jest w tym zła. W ilu filmach ona zagrała? Pomyśl jak na razie to były głównie produkcje adresowane do nastolatek. Dopiero zaczyna świadomą i ambitniejszą karierę aktorską. Jeśli chodzi o jej głos, zobacz jak śpiewa na koncertach czy tego nie da się słuchać? Ona nie fałszuje, po prostu nie ma wybitnego głosu, a inni się jej czepiają. Muzykę robi bardzo fajną, ja osobiście lubię jej słuchać. Poza tym przykład jest oczywisty Britney Spears jest legendą, a głosu Christiny Aguilery nie ma. Liczy się również osobowość i pomysł na siebie. Selena to wszystko ma i to sprawia że ludzie ją lubią. I tyle w temacie :)

majka92

Sama przyznajesz, że ani ona jest żadną aktorką, ani nie ma głosów, ani ona ładna (chociaż tutaj to są gusta i guściki) więc w czym jest dobra?

Lukininho

Powiedziałam tylko że nie ma wybitnego głosu, a nie że w ogóle go nie ma i to samo tyczy się aktorstwa. Boże ludzie czemu wszystkiego się czepiacie? Napisałam tylko swoją opinie, nie musicie myśleć tak jak ja. Każdy ma swoje zdanie, jak i prawo żeby się wypowiedzieć. Jeśli uważasz że ona nic nie potrafi, twoja sprawa.

majka92

chyba zarty.. rocznik 92 i selenka?

guga_buzka

Każdy lubi to co chce. Ja jestem w jej wieku, nie rozumiem w czym problem. Lubiłam ją kiedy miałam 16 lat, lubię i teraz. Swoją drogą myślisz że jak napiszesz taki komentarz to będę się tym przejmowała? Jeśli masz z tym problem, twoja sprawa. Większość osób takich jak ty uważa pewnie, że Selena i inne gwiazdy jej pokroju są na zbyt niskim poziomie żeby się nimi interesować. Otóż wyobraź sobie, że są ludzie którym podoba się to co ona robi.

Lukininho

Jeśli ona ci się nie podoba to współczuje .Wątpię byś znalazł kobietę która ci się spodoba przy tak wybrednym guście

Danio31b

Moim zdaniem głosu nie ma w ogóle. Naprawdę ja nie mogę jej słuchać, ale to może również ze względu na bezsensowne pioseneczki które śpiewa...

Danio31b

Nie jest brzydka, ale bóstwem piękności to też nie jest...

Danio31b

A co do mojego wybrednego gustu to każdy mi to mówi ;)

Lukininho

Z tym że jest nieładna to przesadziłeś .

Lukininho

własnie dostałem jej płytę Stars Dance i jest świetna, aktorką też jest bardzo dobrą :p
no i jest piękna

BitchesLoveCake

Hmm... Jestem dziewczyną więc trochę trudno mi ocenić, czy jest piękna czy też nie, ale mi się nie podoba ...

mania106

no ale nie można powiedzieć, że jest brzydka

Lukininho

podpisuje się pod Twoimi słowami i to obiema rękami ;)) nie wiem jakim cudem nagrała płytę, skoro ona nie umie śpiewać.

Lukininho

Bardzo wysokie oceny filmów. Obejrzałem jeden dla sprawdzenia. Żałuje każdej sekundy straconej na ten film.

Lukininho

Nie wiem jak śpiewa na żywo ale jej muzyka mi się podoba, jest śliczna, znam dużo gorsze aktorki od niej więc aktorstwo nie najgorsze :D

Lukininho

Czy ładna- brzydka na pewno nie, ma swój urok, chociaż zdecydowanie nie w moim typie. Dla mnie wygląda tak, jakby ktoś przyszył głowę przedszkolaka do ciała dziewczyny. Moim zdaniem ma coś irytującego w wyglądzie, spojrzenie licealnej "popular bitch".
Czy umie śpiewać-tu już mam wątpliwosci. Jej muzyka to rasowy, komercyjny pop, głos na nagraniach wyraźnie daje znać gwałt przez autotune. Na youtubie można znaleźć jej koncerty na żywo i rzekome "real voices"-ale co do autentyczności tych ostatnich można mieć wątpliwości, więc się na nich nie opieram- cóż, skali to ona nie ma. Tak wydaje mi sie trochę nie korzystać z przepony.
Czy umie grać- nie oszukujmy się, dotąd nie zagrała w żadnej ambitnej produkcji. Prawie wszystko to albo film/serial Disneya, albo komedia dla młodzieży. Jej gra moim zdaniem nie powala. Na plus, że czasem używa mimiki. Ale praktycznie wszędzie gra tą samą postać-zirytowana, pozbawiona wiekszych zainteresowań, zazwyczaj bezbarwa nastolatka. Po prostu modlę się, żeby znalazła sobie lepszego agenta, bo jeżeli wciąż będzie wybierać takie produkcje, to źle się to skończy. Może i dałaby radę zagrać lepiej i inaczej-ale nie w takich filmach.

ciotkaEliza

Zgadzam się , tylko dziw że dziewczyna ma takie wysokie oceny.

mania106

Moim zdaniem jest tu sporo fanów Disney Channel, którzy dają jej dziesiątki, a hejterzy w większości skupiają się na największej gwieździe Disneya-Miley Cyrus, i to na nią są główne ataki (bo jest w sumie reklamówką kanału, bardziej niż Selena). Wystraczy porównać sobie średnią obydwóch dziewczyn.

ciotkaEliza

W sumie to mnie to śmieszy. Jak na mój gust to Miley Cyrus umie coś tam zagrać, a jej głosu to nawet nie ma co porównywać do "talentu" Seleny. Ogólnie to nie gustuje w takiej muzyce jakie obydwie panie wykonują, aczkolwiek wiem, że Miley przynajmniej umie śpiewać na żywo, bo kiedyś pomyliła się w tekście swojej piosenki ( czego nikt nie zauważył, ale moja która znała teksty na pamięć zauważyła ).

ciotkaEliza

Ładna czy brzydka? Jako chłopak mogę chyba wypowiedzieć się o jej urodzie i ona na pewno wzorem piękności to dla mnie nie jest... i to tak delikatnie ujmując...

Lukininho

a ty stary dziadzie , nie idziesz z czasem ! jak ona będzie odbierała Oscara za najlepszy film czy też za najlepszą aktorkę czy też piosenkarkę ty będziesz zapierdalał w fabryce albo w jakiej obskurnej knajpie bez przyszłości za marne grosze ! ona nagrała 4 płyty zagrała chyba w 15 filmach , projektowała ciuchy , udzielała się charytatywnie , i jeszcze do tego dużo koncertuje po świecie a ty co zrobiłeś ? GÓWNO zrobiłeś i choćbyś się zesrał nigdy nie osiągniesz najmniejszej części tego co ona zdobyła i zapamiętaj to sobie ! Stary dziadzie !

starsdance

Stary dziadzie? Ona jest rok starsza ode mnie...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
starsdance

Słuchaj gówniaro ja się właśnie boje tego co to będzie za kilkanaście lat w tym kraju jak dzieci Disney Channela twojego pokroju dorosną. Po pierwsze trochę szacunku, bo to, że ktoś nie pojmuje oceny dla kogoś kto jest tak słabą aktorką nie znaczy, że możesz go sobie w internecie wyzywać. Ja wiem, że twoi idole to Gomez, Bieber, Hanna Montana, Myszka Miki i Kaczor Donald, ale może jak podrośniesz zrozumiesz jaką byłaś tępą gówniarą. I idź już spać, bo niedługo znowu podstawówka wraca i trzeba będzie rano wstawać. Wtedy nie będziesz mogła oglądać cały dniami Disney Channel... ale dla twojego ptasiego móżdzka może okazać się to zbawienne...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones