Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 366 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

śliczna, miła i utalentowana. w każdym filmie zagrała bardzo dobrze i ma śliczny głos. Wiadomo
,że jest gwiazdą disneya ale wiele gwiazd tu rozpoczynało. Nie jestem jej fanką ale uważam ,że
nie zasługuje na tyle złych opinii.

Maartaaa_25

Nie jestem jej fanką. Nie obchodzi mnie co robi, bo takich jak ona (chodzi mi że młoda i sławna) jest pełno. Głosu może nie ma najlepszego ale przyjemnie się jej słucha przynajmniej w piosence Who Says. Coraz lepiej radzi sobie ze śpiewaniem na żywo. Jeżeli chodzi o aktorstwo to widziałam lepsze aktorki ale może Selena albo prostu powinna zagrać w jakimś dramacie albo filmie ze sławniejszymi gwiazdami np. Cameron Diaz żeby ludzie zaczęli ją postrzegać jako poważniejszą aktorkę.

Maartaaa_25

Jest utalentowana, super śpiewa. We wszystkich filmach zagrała super. Jest piękna chciałabym mieć jej urodę.

Maartaaa_25

Jest ładna, śpiewa może nie najgorzej, ale talentu aktorskiego to ona nie ma, powinna sobie dać spokój z filmami.

Maartaaa_25

Co do jej głosu się nie wypowiadam, bo nie słucham tego rodzaju muzyki i nie znam żadnej piosenki jej autorstwa, ale aktorką jest beznadziejną. Myślałam, że się wykaże w Spring Breakers, ale zagrała bardzo słabo. Jest ładna, ale aktorstwo niech sobie lepiej odpuści.

HuntressOfDreams

ja ją uwielbiam do Spring Breakers grała określony typ postaci teraz to się zmienia i tez mi się podoba. A tak w ogóle dlaczego jeśli ktoś grał w Disney Channel to od razu jest beznadziejny. Coś czuję zazdrość?

awksom

A czy wspominałam coś o Disney Channel? To nie ma nic do rzeczy, w końcu nikt nie zaczyna od oscarowych produkcji. Problem w tym, że teraz gra równie słabo co w filmach z początku jej kariery.

HuntressOfDreams

o Disney to ja tak ogólnie się pytałem i wiesz, mnie jej gra aktorska się podoba każdy kogo znam tez ją lubi mimo że nie są Selenators jak ja

awksom

Moim zdaniem jest słaba jako aktorka, chociaż są gorsze. Możliwe, że się jeszcze wyrobi. Po za tym jest ładna, a jest naprawdę wiele aktorek które nie mają za grosz talentu, a jednak zatrudniają je ze względu na urodę, więc raczej nie przestanie grać.
PS
"Selenators"? co to o.0

HuntressOfDreams

Tak określamy sie my-fani Seleny na całym świecie

HuntressOfDreams

a o gustach się nie dyskutuje wiec skończmy ok ty jej nie lubisz ja ją ubóstwiam, a teraz własnie się wyrabia

HuntressOfDreams

What?! Selena jest perfekcyjną aktorką, a w ''Spring Breakers'' to miała tylko i wyłącznie taką rolę i wcieliła się w Faith idealnie!

Weronika_leszczynska

Perfekcyjną aktorką? Serio? Bierzesz coś?

Maartaaa_25

No właśnie to, że jest taka przesłodzona (ten głosik, uroda, zachowanie), że aż mdli, jest irytująca jako aktorka. Nie możesz wiedzieć czy jest miła, no chyba, że ją spotkałaś kiedyś na żywo...

daphne16

Bardzo przesłodzona. Wygląda na 15-letnią dziewczynkę. Do tego nazywanie jej aktorką to spore nadużycie.
Niech sobie śpiewa, tańczy czy co tam ona jeszcze robi ale z aktorstwem powinna dać sobie spokój.

Maartaaa_25

Śpiewa, tańczy, recytuje, tyle, że wszystko co robi jest do du... i tyle w temacie. O jej wyglądzie wspomnę tylko tyle, że wygląda jakby wypchała policzki jedzeniem, normalnie chomik.

Belerofon666

Nikt nie jest idealny, każdy ma jakieś wady tak jak może i jej policzki..moim zdaniem jest śliczna

Maartaaa_25

Ma fajne piosenki, ale głosu ogólnie nie ma. Słabe występy na żywo. Jak śpiewa z playbacku, to jeszcze można posłuchac, bo piosenki są ok, ale jak sama próbuje śpiewać to nieporozumienie. A co do aktorstwa, to bardzo podobałą mi się w filmie "Monte Carlo". "Spring Breakers" nie powinno powstać, a już szczególnie Selena nie powinna brać udziału w takim projekcie. "The Getaway" tragiczne. Nudne, aż się nie dało obejżeć do końca. O produkcjach Disneya się nie wypowiadam, bo wszystkie są podobne tzn. nastawione na dzieci, wiec trudno się w takich wykazać. Ale głosu nie ma...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones