Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

...co oferuje? Wychylenie się, przymrużenie oczów do granic możliwości i uśmiechnięcie się pokazując przednie zębiska. Tak, to rzeczywiście uroczy widok :) Jeśli mam być obiektywna oceniam ją na 3 (ogólnie nie wiem skąd ta jakże WYSOKA ocena u tej gwiazdeczki, może dlatego że na filmwebie za dużo jest 12 latek?). Stop! Zaraz na mnie naskoczycie, czyż nie? Żeby uniknąć posądzenia o to, iż zazdroszczę jej "talentu", "urody" i Justina Biebera z góry powiem że mi to lata koło nosa. Na pewno nie chciałabym być taka jak ona, bądźcie pewni xd Wracając jednak do pytania - czemu taka ocena? Odpowiadam - bo tak. Mnie grą aktorską nie powala, wręcz niekiedy irytuję mimiką twarzy (opisałam na początku) i "drygami". Hahaha. Tak, "drygami" jakie prezentuje w chociażby Czarodziejach i bodajże w Słonecznej Sonny gdzie grała...samą siebie! W jednym odc. (po co oglądam jak mi się nie podoba? muszę zasmakować we wszystkim :) Jej filmografia także nie jest jakaś tam doskonała. Okej, jest młoda, to jeszcze dziecko i nie traktuję jej jak np. Portman xd Ale to nie daje jej taryfy ulgowej wśród widzów. Dziewczyna praktycznie w niczym się nie wykazała i gra w komedyjkach dla słodkich nastolatek które wierzą w idealną miłość bla, bla,bla. Czasem lubię sobie pooglądać takie lekkie i głupkowate filmy ale nie wracam do nich ani nie zachwalam, też aktorów którzy grają w takim czymś xd Ps. Wiem że nie powinno się tu pisać o muzyce ale napiszę....Kto słucha jej wycia? Śpiewać nie umie, piosenki to jej chyba niedługo sama Lady Gaga zacznie pisać bo sama nie potrafi (Perry i Spears już się skłoniły...) no i ogólnie przerobiony na maxa głos, jak powiedziałam śpiewać nie umie, fałszuje strasznie...Co to ma być?

Tak skończyłam już xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones