Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 380 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Dajcie sobie spokój kolejna gwiazdka Disneya, która tak jak wszystkie tam najpierw małe epizody w serialach na Disney Channel później serial ze sobą w roli głównej no i tradycyjnie gwiazdunia musi umieć śpiewać....żenada...ona grać nie umie w Kopciuszku jej głos przerażał taniec też, poza tym większość jej akrobatycznych kroków w jej tańcu to nie ona, tylko statystka.Może brzydka nie jest ale nie chciałabym tak wyglądać..ma buzię jak 10letnie dziecko...a co wy o tym myślicie???:)

czekolada14

Ja myślę że:
-nie masz w życiu nic lepszego do roboty jak wypisywać takich pierdół jak tutaj.
-jesteś płytką lalą oceniającą po wyglądzie gdyż czepiasz się tego jaką ma twarz.
-wymyślasz kłamstwa odnośnie tego że to nie ona tańczyła w jednym z filmów ( jeśli to nie są kłamstwa to poproszę o jakiś link na stronę skąd masz tę informacje tylko jak masz podawać link pudelka lub czegoś w tym stylu to sobie możesz darować ).
-nie wiesz kto to jest statysta / statystka ( to jest ktoś kto robi za tło ) jeśli już to chodziło ci o dublerkę.
-jak będziesz miała 40 lat i twój mąż będzie się oglądał za młodszymi to będziesz żałować że nie masz twarzyczki jak 10 latka.

Spicke

he w sumie wszystko co chciałem napisać na ten temat zostało zamieszczone wyżej ;) napisze tylko tyle że dużo osób czepia się jej aktorstwa a ja uważam że na pewno na oskara nie zasługuje ale jest dobrą aktorką i bardzo perspektywiczną na pewno jeszcze aktorsko dojrzeje a co do jej twarzy to nie ma znaczenia że wygląda młodziutko i tak jest bardzo śliczna ogólnie dla mnie za urode ma 10/10!

Spicke

myślisz że mnie to rusza że mnie nazywasz płytką lalą jesteś głupi/głupia
(bo nie wiem czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną) nie znasz człowieka a piszesz takie rzeczy, na film-webie mogę napisać wszystko..czy lubię akurat w tym przypadku aktorkę czy też nie, ja jej nie lubię bo nie umie grać i przyznaje ci rację że się pomyliłam z tą statystką... przepraszam:)uważam że jest ładna ale nie taka piękna widziałam dużo ładniejsze od niej a Oscara nie dostanie nigdy w życiu bo nigdy nie będzie na takim poziomie jak Angelina Jolie, Susan Sarandon, Natalie Portman itp.jesteście śmieszni skoro tak myślicie aaa no i nauczcie się czytać pomiędzy wierszami bo nie jarzycie tematu .....

czekolada14

Ja jestem głupi ?
To ty nie potrafisz wejść na mój profil żeby się dowiedzieć jakiej jestem płci a wystarczy tylko jedno kliknięcie :)

Po czym można ocenić osobowość człowieka?
Po tym co robi , mówi i pisze.
Nie muszę cię znać.
Twoje wypowiedzi mówią o tobie wszystko jak bym cię znał to wtedy mógł by wpłynąć na moją ocenę np. twój wygląd a tak moja ocena jest bardziej obiektywna.
Jak chcesz udowodnić że się mylę to poproszę dowody do tego durnego oskarżenia że w "Another Cinderella Story" w niektórych scenach ktoś ją zastępował.
Jeśli nie masz dowodów to się nie myliłem nazywając Cię płytką lalą.

Jeśli chodzi o jej wygląd to ja też widziałem ładniejsze ale to nie jest konkurs piękności i jej wygląd nie miał wpływu na moją ocenę.
Widziałem też lepsze aktorki od niej i to nie mające Oscara na kącie.
Jednak w związku z tym że ona jak na razie gra w samych komediach to oceniałem jej talent komediowy ( mnie bawi w tych durnych filmikach w których gra ) a nie ogólnie aktorski gdyż moim zdaniem nie można ocenić w pełni talentu aktorskiego jeśli się kogoś widziało tylko w jednej roli czy to komicznej czy dramatycznej.
Jeśli chodzi o Oscara to ja jeż bym jej nie dał w każdym razie jeszcze nie ( bo jak na razie nie ma za co ) ale ja też nie dał bym Oscara nie jednej aktorce czy aktorowi którzy dostali Oscara.

Spicke

Nie chce mi się patrzeć na twój profil, bo mnie nie obchodzisz....nie potrzeba mi wiedzieć jakiej jesteś płci
Skoro jesteś niby taki inteligentny że potrafisz oceniać człowieka po tym co pisze to brawo jestem pod wrażeniem...Nie wiesz co robię co mówię a oceniasz mnie po tym co akurat napisałam o jakiejś nadętej aktoreczce....nie mam zamiaru się kłócić z tobą już bo mnie irytujesz ale widze że ty tak do wszystkich piszesz jeśli ktoś skrytykuje Selene więc się nie dziwię

czekolada14

no genialne jak wszyscy jedziesz na to że cię oceniam.

I jak wszyscy nie odpowiadasz na moje pytania bo nie znasz odpowiedzi a tekst jebnęaś bo ci się nudzi w życiu i lubisz jechać na innych mam propozycje idzi i się zatrudnij w bravo tam możesz jebać tekstami w stylu "większość jej akrobatycznych kroków w jej tańcu to nie ona " nie mając niczego na poparcie swoich słów tam nikt się nie będzie czepiał.

Spicke

Jade cie bo jesteś wkurzający bo oceniasz kogoś kogo nie znasz
....pomyśl człowieku logicznie!!!!!
Nie nudzi mi się w życiu mam co robić, ja nie jadę po Selenie jako osobie tylko po jej grze aktorskiej no i tyle że napisałam że ma dziwną dziecinną twarz.
Nie zatrudnie się w bravo bo nie mam po co żyjemy w wolnym kraju w którym każdy człowiek może powiedzieć swoje zdanie a ty ciągle ochrzaniasz za to że napisał co myśli...skoro lubisz Selene to napisz normalnie a nie mnie wyzywasz, ODCZEP SIĘ.....A JAK BYŚ PRZECZYTAŁ CO NAPISAŁAM WCZEŚNIEJ TO BYŚ ZAJARZYŁ ŻE NIE DAM CI LINKU BO SĄ TO MOJE SPOSTRZEŻENIA PO OBEJRZENIU FILMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czekolada14

ja też już nie mam zamiaru się z tobą kłócić ale mam jedną prośbę wskaż mi gdzie napisałaś że to są twoje spostrzeżenia po obejrzeniu filmu bo ja się tego nie doczytałem nigdzie więc chyba oślepłem jeśli wskażesz mi gdzie coś takiego napisałaś to przeproszę cię za wyzwiska i już nie będę się odzywał w twoim temacie.

czekolada14

Ty nie oceniasz ludzi co "nadętej aktoreczce" skąd wiesz że jest nadęta znasz ją oceniasz ją tak samo jak ja oceniam ciebie nie jesteś lepsza ode mnie.

czekolada14

Chcesz żebym się odczepił co znaczy że się przejmujesz tym co piszę.
A to znaczy że jak ty się innych czepiasz to jest w porządku ale jak inni się czepiają ciebie to już nie jest tak fajnie co?

wiesz co nie mam zamiaru już z tobą dyskutować bo na takich ludzi jak ty szkoda mi nerwów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones