Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Żeby zaraz nie było, że jestem jakąś beznadziejną fanką gwiazdeczek Disney Channel, że podniecam się na widok jakiegoś Efrona czy Jonasa i cały mój świat kręci się wokół jakiejś Lovato czy Cyrus. Ja wręcz nie znoszę tych wszystkich gwiazd DC, a od tych z High School Musical i Camp Rock chce mi się po prostu rzygać. Według mnie ta Miley Cyrus jest świrnięta i zachowuje się jak stara baba. Myśli, że jest jakaś dorosła czy co? A ta Lovato? Czy ona nie umie zamykać paszczy i musi szczerzyć tą swoją kwadratową mordę? Teraz zaatakują mnie fani DC, ale trudno. To wolny kraj i każdy może mieć swoje zdanie. Tak więc, jak mówiłam, nie znoszę gwiazd DC, oprócz Seleny, bo ją akurat uważam za dobrą aktorkę. Do niej po prostu nie mogę się przyczepić, bo jest spokojna i mało o niej w gazetach itd. Nie szaleje, nie imprezuje, nic. Jest po prostu "grzeczną dziewczynką". Jeśli chodzi o jej grę, to może i nie jest idealna, ale nie mogę się tu do niej przyczepić, bo jestem jej wdzięczna za świetnie odegrane role Alex i Mary, a zwłaszcza Carter :).

użytkownik usunięty
Thumbelina

Dobrze powiedziane, zgadzam się ze wszystkim.

Zgadzam się ze wszystkim co powiedziałaś. Ja też nie przepadam za tymi gwiazdkami, ale Selena jest tego wyjątkiem. W sumie słyszałam gdzieś jak ktoś się wypowiadał, że jest beznadziejna tak jak inne z DC. Według mnie ma w sobie potencjał i trochę się od nich różni. Może nie gra idealnie, ale na pewno z czasem to dopracuje.

Blu_jewel

Nie mam nic do gwiazdek Disneya ale ty już mocno przesadzasz. Demi ma po prostu taki uśmiech i juz! A jakby ktoś mówił że masz brzydką krzywą nogę to coś z tym zrobisz?Nie!

A to właśnie Selena robi się na jakąś 40 latke

katte13

Oho, mówiłam, że napisze jakieś dziecko disneya...
Selena na czterdziestolatkę? Przepraszam bardzo, ale to cyrus i lovato ostatnio pomylono z takim wiekiem. Spójrz na zdjęcie Seleny - ona ubiera się normalnie, jak na jej wiek przystalo. A jeśli chodzi o Lovato, to moje zdanie i już. Nie chodzi oto, że to jej uśmiech, ale ona szczerzy tą gębe bez przerwy - ten usmieszek nie zniknie jej z twarzy nawet na sekunde.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones