Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Jakiś czas temu wyszedł Spring Breakers, moim zdaniem się nie popisała, niedługo odbędzie się
premiera The Getaway, nie wiem jakim cudem ona dostaje role obok takich aktorów. Najpierw
James Franco, teraz Ethan Hawke. Jednak kibicuję jej. Podobno po zakończeniu promocji jej
nowej płyty kończy z muzyką, by poświęcić się filmom. I dzięki Bogu! Nie ma za grosz głosu, myślę,
że aktorką powalającą też nie jest, ale kto wie... Produkcje Disnejowkie to nie najlepsze miejsce,
aby się wykazać. Wiem, że w planach ma nagrać jeszcze kilka filmów. Szczerze mówiąc
kompletnie nie widzę jej w poważnych rolach, ale to może z przyzwyczajenia do jej dziecięcych ról.
Kto wie, może w innej odsłonie da radę i zaskoczy ?? A wy jak myślicie, ma szansę zostać aktorką
przez duże A ?

kowboj_ztczewa

nie. jeszcze góra 2 lata jej kariery i ją pożegnamy

kowboj_ztczewa

A ja nie rozumiem skąd takie uprzedzenia w ludziach do aktorów którzy wyszli spod skrzydeł Disneya. Wiadomo, że to dzieciaki w większości, ale przecież dorastają i niektórzy z nich mogą być świetnymi aktorami. Ja nigdy nie skazuję kogoś na brak talentu tylko dlatego że jest z Disneya :p Zac Efron na przykład całkiem dobrze sobie radzi, a aktorem jest świetnym. Selena wybitną aktorką nie jest, ale dajmy jej czas. Ma dwadzieścia lat i jeszcze dużo przed nią. W przyszłości większość może zmienić zdanie o niej. Nie wiem jak się potoczy jej kariera, ale życzę jej jak najlepiej.

kowboj_ztczewa

Ja myślę że da sobie radę, może z filmu na film będzie coraz lepsza . Nie da się być genialnym aktorem lub aktorką po serialu dla dzieci/młodzieży .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones