Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 366 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Patrzę na wasze komentarze , chociaż by Chile91 (mój rocznik? Jestem załamany!), czy jakiegoś tam mistrza sztuk walki Chi Hi Ganga i ... to ja jestem załamany waszymi komentarzami. Nie będę tu się rozwijał, bo nie chodzi tu o to. Ale fakt pozostaje faktem: Selena ma talent, chociaż niestety, macie po części rację, chociaż pewnie nie o to wam chodziło: Selena ma talent, ale nie wykorzystuje go, jak powinna, lub jak by mogła.

Jest rozreklamowana? No cóż, może i tak, kochani zazdrośnicy ( wiadomo kogo się tyczy), ale , to już jest jej sprawa i sprawa Hollywood, a jeżeli macie z tym problem, to śmiało napiszcie petycję do nich. Kto wie, może przeczytają owe bazgroły ...

Czyli ogólny wniosek: Selena ma talent, jest rozreklamowana, jednak mogła by to o wiele lepiej wykorzystać co, zaś świadczy w pewnym sensie o jej beztalenciu. Skomplikowane, no nie?

PS: I przestańcie się wyzywać 6-latkami, 13 -latkami albo co gorsza, szpilkami!

Pozdrawiam i czekam na krytykę

użytkownik usunięty
BezkrytycznyKrytyk

nic dodać nic ując, zero krytyki 100% racji i poparcia ;]

a dziękuje, dziękuje:D Może kiedyś politykiem zostanę , jak mam takie poparcie:D

BezkrytycznyKrytyk

"Pozdrawiam i czekam na krytykę"
Mowisz, masz :)

Czy to jakas nowa maniera pisania podwojnie? Jestem zalamany - jestem zalamany; chociaz - chociaz; Selena ma talent - Selena ma talent. Mam nadzieje (szczere!), ze nie sa to echolalia...

"Selena ma talent, chociaż niestety, macie po części rację, chociaż pewnie nie o to wam chodziło: Selena ma talent, ale nie wykorzystuje go, jak powinna, lub jak by mogła."

To zdanie nastrecza 2 problemy:
1) nie jest po polsku (no chyba, ze to jakas nowomowa)
2) wmawiasz innym, co uwazaja. Robisz to tylko po to, zeby ocalic swoja ulubienice. Szlachetne, ale mysle kazdy ma swoj rozum i doradcow nie trzeba...

"Jest rozreklamowana? No cóż, może i tak, kochani zazdrośnicy ( wiadomo kogo się tyczy), ale , to już jest jej sprawa i sprawa Hollywood, a jeżeli macie z tym problem, to śmiało napiszcie petycję do nich. Kto wie, może przeczytają owe bazgroły ..."

Jest aktorka, wystepuje przed ludzmi. W jej zawod wpisane jest to, ze ludzie moga ja krytykowac - i ona o tym wie.
Kazdy ma prawo do oceny jej dorobku. Zamykanie ludziom ust odsylajac ich do hollywood jest slabe.

Ale moze i ja sprobuje: jak chcesz mnie skrytykowac, to napisz do Cesarza Japonii - moze Ci odpisze. A jak nie, to jestes zazdrosnik...
Sensowne? Niezbyt

"Czyli ogólny wniosek: Selena ma talent,"

Bo? Jakis argument? Czy to dogmat, ktory mamy poslusznie przyjac a priori?
Ja tego nie kupuje.

"jest rozreklamowana, jednak mogła by to o wiele lepiej wykorzystać co, zaś świadczy w pewnym sensie o jej beztalenciu. "

Nie rozumiem. Ty pewnie tez. Szkoda tylko, ze poszlo w swiat...

"Skomplikowane, no nie?"

Absurdalne i nielogiczne, no nie?

"a dziękuje, dziękuje:D Może kiedyś politykiem zostanę , jak mam takie poparcie:D"

Zlosliwie odpowiem, ze to calkiem mozliwe...

Eminey

Po pierwsze, wybacz, że tak długo czekałaś na odpowiedź. Niestety ACTA stała się już faktem ;/

Oka, no to zaczynajmy:
1)Maniera pisania podwójnie? A czy naprawdę nie idzie się domyślić , że mam w tym jakiś cel? Może... wyolbrzymienie niektórych niepotrzebnych wpisów albo do wyolbrzymienia sensu swojej wypowiedzi. To skomplikowane i zrozumiałe , że mogło to nie "dojść" do "niektórych ludzi" ...

2) Nowomowa jest po polsku? Wątpię . Co do zdania, wierz mi, że nie jestem może jakimś tam polonistą, ale wyraźnie ująłem w zdaniu pewne rzeczy, więc nie czepiaj się detali. Każdemu zdarzają się błędy, gorzej tylko, jeżeli czegoś nie rozumiemy a wypowiadamy się o tym ( Odnośnik do pkt.1 ;) )
Nie wmawiam innym co uważają , jedynie stwierdzam fakty. Wystarczy spojrzeć na poprzednie komentarze, może wtedy zrozumiesz.... Nie robię tego by ocalić swoją ulubienicę. Staram się by moje wypowiedzi były obiektywne, żadnego "nienawidzę" lub "kocham". W ogóle to , wybacz, ale skąd biorą się takie ... no właśnie, pomysły czy (co gorsza) dedukcje? Aż strach pomyśleć ... Co do rozumu, zgadzam się, każdy ma swój rozum ;) I niektórzy potrzebują doradców ( Tak swoją drogą, ciekawe co za doradców ma Tusk;/ )

Tak, każdy może ją krytykować. Ale powiedz, gdzie napisałem , że nie wolno krytykować Seleny? Czekam na cytat. A co do mojej wypowiedzi, iluzja jest prosta: Niestety, nikt nie weźmie pod uwagę naszego zdania, jeżeli chodzi o Disney czy Hollywood... (PS : ludziom - to też jakiś nowomowa?)
Co do cesarza: Nie ta epoka... Czyli zgadzam się po raz drugi z Tobą : Sensowne? Niezbyt ;)

Selena ma talent. Będąc beztalenciem, nie zaszła by, tak daleko. Może to przez rozreklamowanie jej osoby. Śpiewa, Gra w filmach... Nie jest w tym najlepsza, ale najwyraźniej coś w sobie ma, i reżyserzy to w niej zauważają ( choć wiadomo, jak Disney potrafi być przewrotny ) Dogmat? No cóż, jeżeli tak to odbierasz... Twój wybór. I dobrze, że nie kupujesz, bo wtedy świat byłby zbyt idealny ... i nudny ;) Dlatego ciągnę tą dyskusję ;)

"jest rozreklamowana, jednak mogła by to o wiele lepiej wykorzystać co, zaś świadczy w pewnym sensie o jej beztalenciu. "

Dla tych którzy Nie rozumią ( Czytaj uważnie): Jest rozreklamowana - to znaczy, że dzięki związkowi z Justinem ( stąd się też często biorą negatywne oceny co do jej osoby. A ja wyjątkowo się wyrwie: Tak, macie rację ;/) i Disneyem , stała się popularna i nazbyt "Wychwalają" dziewczynę. "... jednak mogła by to lepiej wykorzystać, co, zaś świadczy w pewnym sensie o jej beztalenciu " - trudno mi zrozumieć, jak długo można grać w Disney-owskich " arcydziełach" ;/

"Nie rozumiem. Ty pewnie tez. Szkoda tylko, ze poszlo w swiat..." Rzeczywiście, szkoda , że poszło s świat...

"Absurdalne i nielogiczne, no nie?" - cóż mogę powiedzieć: Rzeczywiście Absurdalnym można nazwać "Skomplikowane, no nie?", ale co do nielogiczności... to tak, z pewnością nie zrozumiałaś...

Co do polityków, nie każdy jest złem wcielonym . Po drugie , to była odpowiedź, to pana _Papiozo_ , w tonie żartobliwym. Ale jak niektórzy nie mają poczucia humoru... Nic nie poradzę, nie jestem Bogiem ;)

BezkrytycznyKrytyk

"Selena ma talent"

Do czego?

alfonskarim

Selena ma talent. Będąc beztalenciem, nie zaszła by, tak daleko. Może to przez rozreklamowanie jej osoby. Śpiewa, Gra w filmach... Nie jest w tym najlepsza, ale najwyraźniej coś w sobie ma, i reżyserzy to w niej zauważają ( choć wiadomo, jak Disney potrafi być przewrotny )

Cytat z poprzedniej wypowiedzi ;)

BezkrytycznyKrytyk

99% Poparcia. Ale w filmach nieźle sobie radzi, a to jaką rolę ma zagrać już nie jej wina.

MrGlasers

Cholera, pewnie sam mam talent, tylko jeszcze nikt mnie nie zauważył, ponieważ mieszkam w dziurze i nie jestem słodką piętnastolatką pchającą się do szołbiznesu.

Cholera, jak ja jej zazdroszczę, też chciałbym mieć taki "talent" jak ona i wyrywać na niego dziewczyny w stylu Justina Biebera.

A, nie, wolę ładniejsze.

alfonskarim

Czemu ,,pchającą się'' ? Poszła kiedyś na casting i dostała rolę, to chyba nie jest pchanie się.

MrGlasers

Samo w sobie pójście na casting nie jest "pchaniem się"?

alfonskarim

No nie jest.

alfonskarim

Hmmm, jakby tak pomyśleć, portman czy foster, również zaczynały castingami. Jeżeli to jest dla Ciebie zło wcielone, to wybacz, ale nawet z talentem, miałbyś marne szansę na karierę ;) Heh, sprawa honorowa?

BezkrytycznyKrytyk

@BezkrytycznyKrytyk Ja również się s tobą zgadzam co do głupoty niektórych komentujących (przepraszam, że nazywam to głupotą, ale inaczej się nie da). Chodzę po różnych forach i tylko widzę dwie grupy kłócących się osób: ,,Wierni i zwariowani fani/fanki Seleny Gomez'' oraz ,Nienawidzimy Seleny ! To tylko kolejna gwiazdka Disneya''. Osobiście nie popieram żadnej. Uważam że Selena ma talent muzyczny, co do aktorskiego się nie wypowiem, gdyż nie rozumiem jak można taki posiadać (albo umiesz grać albo nie). Jej niefart polega na tym, że rozgłos zyskała dzięki Disney'owi i Bieber'owi i za to już jej większość nie cierpi. Proszę niektórych żeby nie wyzywali mnie od ,,13-latków'' czy innych ,,pokemonów'' czy ,,plastików'', albo że nigdy nie słuchałem dobrej muzy. Otóż jeśli ,,dobra muza'' dla was to tylko ,,ciężka muza'' to szkoda. Osobiście słucham wszystkiego od Popu do Power Metalu, nie toleruje tylko Lady Gagi i większości (nie wszystkich) raperów. Do słuchania Seleny Gomez polecam, na np. pocieszenie humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones