Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 366 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Rzucacie się na Miley Cyrus, dziewczynę której nienawidzę, za jej CAŁKOWITY brak talentu aktorkiego, brak talentu wokalnego i brzydotę, a... sądzę, że ta cała Selena nie jest lepsza. Widzę, że ocenę ma o wiele wyższą od Cyrus. A obejrzałam parę filmów z obiema (z nudów) film Hannah Montana The Movie i Last Song z Miley i Kopciuszek roztańczona historia a także parę odcinków "Czarodziejów.." z Seleną i muszę powiedzieć, że na obydwu miałam odruchy wymiotne. Przeładowanie kiczu w 1 z wymienionych jest potworne, co nie zmienia faktu, że już głos Miley jest bardziej oryginalny i bardziej przypadł mi do gustu od tych plastikowych wrzasków Gomez. Obie są beznadziejne, ale zupełnie nie rozumiem, czemu Miley aszym zdaniem jest gorza! Moim zdaniem jej beznadziejna gra aktorska i tak jest lepsza od tego kawałka drewna jaki reprezentuje ta oto dziewczyna przypominająca chomika!

BWaldorf

zgadzam się, Mlley prezentuje znacznie wyższy pooziom aktorski i wokalny.

adamstencli

Co do spiewu to posluchajcie sobie je na zywo... Np. Selena na zywo coraz lepiej spiewa Przyklad who says z gitara klasyczna warto, nic nie poradzimy ze glos przerabia wytwornia, co do talentu aktorskiego Poczekajmy na 13 powodow do smierci z Selena GOmez napewno warto tymbardziej ze niektorym opadna szczeki:) I nie pisac mi teraz ze pewnie nie czy cos tylko czekac a pozniej sie wypowiadac... Cyrus nie jest zla ale hannah montana ja zniszczyla i to widac strasznie odznaczylo sie na jej aktorstwie natomiast piosenki pisze wytwornia ale przyznam ze ma dobry i mocny glos PS

XjvX

słyszałam na żywo i gomez i cyrus. Gomez nie ma za grosz głosu, dlatego wybrali ją po znajomości.. Na aktorke jak i na piosenkarkę po żal się Boże....
Nie lubię za bardzo oby dwóch. Do Miley nic nie mam, bo przynajmniej widać, że dziewczyna ma głos w piosenkach " nobody's perfect" , " when i Look at you", czy " i miss you", a nie jak ta selenka " who says" czy " naturally" , w której piszczy jakby miała zatwardzenie.... A w filmach oczywiście zoabczcie sobie Miley w " Ostatnia piosenka", a seeleną w " Kopciuszek roztańczona historia" i wiadomo, która jest lepszą aktorką... Bo Miley przynajmniej umie płakać ...
Prawda jest taka, że Miley jest Lepsza, bo ma przynajmniej talent. A jeśli chodzi i jej niską ocenę na fiomwebie, to po prostu fani Seeleny dają miely same jedynki, żeby upokorzyć fanów Miley, która ładniej śpiewa i jest lepszą aktorką od seleny...

adamstencli

Selena jest dużo gorsza niż Miley!

BWaldorf

Miley Cyrus jest o wiele gorsza od Seleny Gomez. Selena przynajmniej się jakoś rozwija, jej piosenki są coraz lepsze, a Cyrus ciągle siedzi w na tym samym młodzieżowym etapie, jej piosenki są już nudne. Co do aktorstwa to nie dość że Miley nie ma zbyt dużego talentu aktorskiego, to jeszcze w jej fabula serialu jest strasznie naciągnięta i dziwna. W "Czarodziejach..." Selena gra o wiele lepiej, poza tym to serial fantastyczny, natomiast "Hannah Montana" jest tak strasznie przekombinowany że okropny to samo film.

FILMY Z GOMEZ BARDZO MI SIĘ PODOBAJĄ, ALE JAK KTO WOLI...nie oceniajcie mnie, to tylko moje zdanie.

tygrysek120

no, widzę, że niektórzy wolą urodę aktorek od beznadziejnego talentu, którego Selena Gomez wogóle nie posiada

DiDi_RamBo

No to teraz widac w czym u cb tkwi problem... Szukasz idealu! Przykro mi ale z Seleny nie zrobisz idealu i nie porownuj jej do czyjesc aktorki bo to ci nic nie da ona jest jedna tak samo jak CYrus i nie mam zamiaru stwierdzac ktora jest lepsza ale widac ze Selena sie rozwija i nie wiem kto ci mowil ze wzieli ja po znajomosci bo po znajomosci wzieli Cyrus a Gomez rozpoczela swoja przygode na castingu, mysle ze nie jedna osoba by chiala osiagnac tyle co ona, bynajmniej ja bym chcial no ale coz rzeczywistosc jest brutalna i kazdy oczernia ludi bo to gwiazdka disneya czy cos jestes lepsza sprobuj komizmu to nie jest latwa sztuka

XjvX

Taa No cóż, moim zdaniem ta dziewczynka nie ma kompletnie talentu, NIE ZNOSZE tego typu muzyki. Słucham czegoś bardziej wartościowego od piskow poprawionych komputerem. Prawdziwa muzyka to np. Nirvana, Depeche Mode, Beatlesi itd. Czy chociażby muse lub 30stm. A to co reprezentują sobą obie- i miley i selena- woła o pomstę do nieba, ale dobra. Cyrus i tak lepsza- ma unikalny głos i wybiła się z wizerunku Hanny montanny. Oczywiście jej wizerunek i piosenki pozostawiają wiele do życzenia, ale to i tak jest lepsze od plastiku jaki reprezentuje sobą selena. Przesłuchałam sobie pare jej "hitów" o mało przy tym nie wybuchajac od nadmiaru kiczu w piosenkah tego dziewczecia, stwierdzam, ze wszystko u niej brzmi tak samo beznadziejnie, a jej głos brzmi zupełnie inaczej w teledyskach niż na żywo. Jedyne co podoba mi się w tej dziewczynie to niektóre ubrania ;) i tyle. Urodę ma dziwna, przypomina chomika. Całe szczęście ze w mojej szkole i środowisku nikt czegoś takiego nie słucha.

BWaldorf

Badzmy szczerzy nie ma co porownywac wgl jej do beatlesow czy nirvany bo wiemy ze to zbyt dobrze nie wyjdzie... najwazniejsze jest to ze sie rozwija i robi to dla siebie i swoich fanow i sprawia jej to przyjemnosc i najwazniejsze ze spiewa bez playbecku na koncertach wiec to jest duzy plus co do wygladu wg mnie jest ladna ale to kwesita gustu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones