Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 380 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Jak Selena rozgłaszała że niby chce pozostać dziewicą do ślubu itp. od razu wiedziałam, że to bzdury gadane pod publikę. Niby taka skromna, czysta i niewinna a tu co się okazuje ? Panna Gomez jest w ciąży !!!!!!! Na dodatek podobno sama nie wie, z kim !!!!!!! Wstydziłaby się puszczalska gówniara !!!!!!!

fankakasiglinki

to potwierdzone informacje???? he he dobrze jej tak. jak ja nie lubię takich "medialnych dziewic" XP

fankakasiglinki

Eee... chyba coś masz z głową ona nie jest w ciąży.I z kąd takie info jak na żadnym serwisie w necie o tym nie piszą ani na polskich ani na zagranicznych w ogóle.Żal mi cię a i nie posądzaj mnie że jestem jej wielką fanką bo tak nie jest tylko stwierdzam fakty...

misiaa10

http://www.flickr.com/photos/julialovesniley/3055891587/

nie jest w ciąży. ładne tu historie zmyślasz

wolvi24

no właśnie .
nikt ci nie uwierzyłby .

selena w ciazy? nieee.

wolvi24

Zastanówcie się nad tym co tu piszecie! To jest fotomontaż i tyle ;q Poza tym Selena się nie puszcza ;d Może miała wzdęcia? ;D

fankakasiglinki

OH MY GOD to jest straszne! Ona- Selena Gomez młoda aktorka w ciąży? To jest nie do pomyślenia w tym wieku! Musiałaś mi popsuć humor tym !!!
bulwers

tacyssup

??LoL te zdjecia sa prawdziwe bo troche nie chce mi sie wierzyc,??

fankakasiglinki

widać że chcesz tylko zamieszania :D a rte zdjęcie to tylko się za grzuch trzyma (morze ją boli) :)

julia1007

HeH moze ale jak wyjasnisz ten duży brzuch (Jak by naprawde była w ciąży)Tylko nie mow ze wypchala sobie poduszkami bo tak do miasta by nie poszła :D

corleone008

A skąd wiesz że jest duży na żadnych zdjęciach t?nie pomyślałaś?ego nie widać o to że się złapała za brzuch to może tylko odruchowo?co

misiaa10

przejęzyczyłam się chodziło mi o to :A skąd wiesz że jest duży na żadnych zdjęciach tego nie widać.nie pomyślałaś że złapała się za brzuch może tylko odruchowo?

użytkownik usunięty
misiaa10

Kurde..A wiecie,że Joe Jonas jest w ciąży ? buhaha
Założyciel/ka tego tematu musi bardzo zazdrościć[czegoś]Selenie.Ona w ciąży peeewnie,za święta jest na to.A po za tym zdjęcie to takie złudzenie.Chyba z 5 min. sie w nie wpatrywałam i po głębszym obejrzeniu jest szczupła tak jak powinna.A w ogóle gdyby była w ciąży to wszystkie gazety by o tym pisały.Nie piszą.Czyli narazie nie jest w ciąży.

O no zgadzam się w końcu jakaś inteligentna odp. wszyscy na tym forum co piszą o selenie że jest w ciąż to albo jej zazdroszczą albo to jacyś popaprańcy (bez urazy)

misiaa10

I niby kto to wymyślił??

Pewnie jakieś "pisemko" dla sensacji... żal mi ich.

I GDZIE TO CZYTAŁEŚ/ŁAŚ NA WIKIPEDII CZY NA JAKIEŚ BADZIEWSKIEJ I ZAKŁAMANEJ STRONIE?

DA TO LUDZI.... ://

Natalie_9711

nom zgadzam się ona nie jest w ciąży a te dziewuchy co piszą tutaj że jest w ciązy to pewnie tylko dla sensacji bo im się w wakacje nudzi

użytkownik usunięty
misiaa10

A ja nadal szukam dowodów na to,że Jonas jest w ciąży ;))
I nic nie maa.Porażka. :)Pozdrowienia `ewryłan` :]

Nie no pomogę ci też chcę dowieść że Jonas będzie miał dzidziusia <lol> jak poszperamy to coś znajdziemy hahahahahah

fankakasiglinki

Boże. Jak czytam wypowiedzi co poniektórych, to naprawdę XD Spadłam z krzesła. Jak Wy bronicie tej swojej Selenki xd. Masakra po prostu. Za grosz talentu. Pozdrawiam.

fankakasiglinki

no co sie dziwisz selenka rules ;* aLe oNa SwEet ^^

wiertaraaa

Mi nie chodzi o to ze wierze ze jest w ciazy ,tylko ze ten brzuch mnie tak zmylil ale to prawda jak sie dobrze przypatrzysz to dobrze, i wole juz bronic ja niz to suke miley

corleone008

sory ze NIE wierz xD :D:D:D:D:D:D:; Pomyłka

użytkownik usunięty
corleone008

Jeżeli o mnie mowa to nie jestem fanką Seleny tylko dobiła mnie jej `ciąża`.Więc sorry.

Jak ja jej nie lubię i tych wszystkich dzieciaków z disney'a -.-

Ruby_Angel

No to zółwik bo ja też z wyjątkiem Emily Osment i Brendy Song

misiaa10

To stworzcie jakis temat anty gwiazdy disney bo tylko zaszperacie tymi rzeczami jak jej nie lubicie to po co piszecie ...

corleone008

A co i przeszkadza co?Wolny kraj wolne forum

misiaa10

Bardzo,jak jestes zazdrosna to nikogo winna tylko twoja ,(Tak to wyglada )

corleone008

A niby o co miała bym być zazdrosna?

fankakasiglinki

Do tych co wierzą, że Selena jest w ciąży - przeczytajcie co pisze pod zdjęciem ;)

fankakasiglinki

nie ma to jak podpucha, racja :)

MaMich

Nie ma to jak odświeżać tematy, które wygasły ponad rok temu?

fankakasiglinki

pewnie z bieberem, jak ona wyglada na 14 lat ;dd

fankakasiglinki

Selena mimo, że jej nie lubie nie jest w żadnej ciąży. Wszystkie zdjecia to fotomontaż wystarczy zwracać uwage na szczegóły tj. wywinięty łokieć czy dziwnie wydłużona dłoń. I nie ma żadnej oficjalnej intormacji o domniemanej ciąży poza tymi z serwisów plotkarskic i blogów

fankakasiglinki

I jak urodziła już dziecko?
Bo od założenia tego blogu to już 2 razy zdążyła by urodzić a coś nie widzę żeby dziecko niańczyła :)
Żałośni jesteście z tą Jej ciążą!

fankakasiglinki

Chyba za dużo siedzisz na pudelku...

diana303

popieram :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones