Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 366 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Hoho, nie zgodzę się! Selenka ma twarz jak siedmioletnia dziewczynka, ładna była w "Barneyu.." kiedy nie grzeszyła jeszcze wiekiem, miała ok. 7 lat. Wtedy była ładna - ze słodką twarzyczką, ale dziś prezentuje się dośc dziwnie. Nie rozumiem skąd takie poruszenie jej "urodą",której w sumie nie posiada:-)

Z urodą jest jak z obrazem to co dla jednego jest dziełem sztuki dla drugiego jest zwykłym bohomazem.
Nie ma jednego modelu urody kobiecej która będzie się podobać wszystkim mężczyznom również nie ma jednego modelu mężczyzny na którego widok wszystkie panie na całym świecie będą mdleć.
To jest kwestia gustu a jeśli jeszcze nie słyszałaś to o gustach się nie dyskutuje.
Ale jeśli chcesz znać moje zdanie to moim zdaniem nie wygląda na 7 lat ale może to dla tego że jestem facetem i nie zwracam uwagi tylko na twarz :)
Jednak jeśli miał bym się wypowiadać na temat samej twarzy to porównał bym ją do wiewiórki lub chomika ale dla mnie to zabawny wygląd więc dla dziewczyny która gra w komediach taka twarz idealnie pasuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones