Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Podobno zagra w filmie opartym na książce "Trzynaście powodów" Jaya Ashera. Potwierdzone info? Swoją drogą, niesamowita książka, dziś już prawie nie do zdobycia. Czytał ktoś? Krótki opis: "Clay Jenkins otrzymuje przesyłkę, w której znajduje trzynaście kaset, a kiedy je uruchamia, ze zdumieniem słyszy głos swojej szkolnej koleżanki Hannah Baker, która kilka tygodni wcześniej popełniła samobójstwo. Głos Hannah wyjaśnia, że istnieje trzynaście powodów, dla których postanowiła odebrać sobie życie. Jednym z tych powodów jest sam Clay.". Polecam!

Arthaniel

na razie nie wiadomo, bo ze względu na chorobę Selena ma przerwę. Jednak 3 marca chyba wraca, bo wystąpi na jakimś festiwalu w Teksasie, a w maju ma wyjść inny film z nią. Ale miała grać w "13 powodach", to prawda

awksom

Selena nie ma żadnej choroby... Nawet była na castingach do innych filmów. Jay Asher potwierdzał niedawno, że Selena wciąż będzie grać Hannę.

fajnakali

bo ta choroba to toczeń rumieniowaty i będzie z tym normalnie żyła, tylko zrobiła sobie przerwę na 2 miesiące i w przyszłym tygodniu wraca do gry, ale grać będzie i Hannę i w "Behaving Badly"

awksom

to wszystko plotki...

fajnakali

z tego co wiem, menedżer Sel i sama Selena potwierdzili, aczkolwiek wszystkie informacje, jakie mamy my, fani, trzeba traktować ostrożnie

awksom

nikt tego nie potwierdzał, prowadzę stronę o Selenie także jestem trochę obeznana we wszystkim, ale wiadomo nie możemy być 100% pewni

fajnakali

no widzisz, a ja czytałem gdzieś,ze ktoś potwierdził, ale na razie można uznać że nie wiemy nic. Zresztą, wygląda dobrze,żyje normalnie. Widziałaś trailer "Behaving Badly "?

Arthaniel

Czekam na ten film. Mam zamiar przeczytać tą książkę, bo po prostu kocham tego typu książki. Nie mogę się doczekać !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones