Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Jestem załamana, ze o jej talencie aktroskim i wokalnym wypowiadają się dziewczynki w
średniej wiekowej 13 lat ! Co wy możecie wiedzieć oglądając jedynie Disneya ?!

Selena fakt uczy się grać, ale gra prawie cały czas tak samo jednego wyuczonego
schematu, śpiewać nie umie, a film Monte Caro to kpina postawić dziewczynkę w głównej
roli obok prawdziwych kobiet.

Jeśli ktoś ją uważa za najbardziej utalentowaną aktorkę młodego pokolenia to szkoda mi
go. Taka prawda, że od kąd jest z Bieberem to o niej piszą i dostaje większe propozycje.
Swiat Hollywood stacza się jeśli taka parka bd coś tam znaczyć.

I tak obejrzałam ją w paru rolach i nawet słuchałam na żywo więc wiem co mówię. Po
obróbce głosu brzmi świetnie, ale na żywo... hmm nie jest dobrze, dziewczyna szybko się
męczy i szczerze nie jest utalentowaną aktorką. Jest dobrze wyreklamowana to tyle....
zresztą jak każda gwiazdka Disneya.

użytkownik usunięty
Chile91

To ja mam 15 lat, a sądzę że Selena nie ma za grosz talentu, jeśli chodzi o śpiew. Niech pozostanie przy graniu, a muzyki nie rusza, by za wszelką cenę zrobić z siebie "wszechstronną artystkę".

średnia wieku ;> to nie konkrety ;p

dla mnie jej gra aktorska jest mierna ... a aktorką nie można jej nawet nazwać.

Chile91

Ciekawe ile Ty masz lat, że używasz takiego - nie wiem czy można to nazwać słowem - sformułowania jak ' bd '. W to bawią się gimnazjaliści...Niemniej jednak zgadzam się z Tobą. Śpiewać nie potrafi...kiedy to robi bolą mnie uszy. Nawet w jej 'obrobionych' już piosenkach słychać , że głos jest naprawdę słaby i że ledwo dali radę go przerobić. Z tym związkiem z Bieberem też coś śmierdzi. Pozdrawiam

moviefun006

nie tylko gim. jak vvidzisz skróty już się vvdały vv język ;p ja kiedyś też byłam vv gim. ;p
Poza tym z tego co vviem to skrót bd od będę stał się oficjalny jak dr. mgr. itd. gim. sp. np tak samo skróty ang 2b, brb, afk.

A mój vviek na pevvno vvięcej od Ciebie ;)


poza tym vvypovviedź na forum jest luźną formą vvypovviedzi i można tużyvvać skrutóvv .
jeśli dotknęło cię średnia vvieku iposumovvuje dzieci oglądające disneya które uvvażają że selenka jest lepsza od takich aktorek jak np Angelina Jolie czy piosenkarek jak Aguilera no to o czym my rozmavviamy.

Chile91

teraz jest mi w ogóle trudno odczytać Twoją wypowiedź i szczerze mówiąc nie słyszałam, że te skróty oficjalnie weszły w życie, ale cóż...
A skąd wiesz, że masz więcej lat ode mnie ? :)

moviefun006

Jakoś tak się domyślam się bo posądziłaś mnie o gimnazjum (gim.) i mam nadzieję że trudności z odczytaniem mojej vvypovviedzi nie vvynikają z nieznajomości skrótóvv gim. sp. np czy mgr. czy dr. ;p
Mam znajomych starszych od siebie i też vv takich vvypovviedziach jak i sms-ach piszą skróty ;p to normalne vv języku potoczny ale dużo słóvv z języka potocznego vvprovvadza się do różnych słovvnikóvv typu język obcy itd...

Chile91

Po prostu mam kuzynkę w gimnazjum i wiem, że używa tych skrótów...ja gimnazjum dawno skończyłam. Nawet liceum, teraz studiuję. Oczywiście znam skróty, które wymieniłaś, tylko po prostu zrobiłaś kilka błędów i literę 'w' zapisałaś jako 'vv'. :P Dla mnie nie jest to do przyjęcia, żeby np zamiast 'Ciebie' , napisać 'cb'. Nie wiem kto to wymyślił. Jak tak dalej pójdzie dzieci nie będą umiały normalnie pisać...

moviefun006

Wam ta sie naprawde nudzi:D -_-

BezkrytycznyKrytyk

żebyś wiedział :D

moviefun006

ja tez nie wiem skad sie pobraly takie skroty jak cb, bd. Kiedy to powychodzilo?
zamiast 4 liter 2, straszne mi oszczędzanie...

Co do masy innych błędów, polecam poczytać ich zbiór na http://castorthe.w.interii.pl/polszczyzna/polszczyzna_I.htm
jest też wzmianka, dość obszerna, o używaniu dużych liter w wyrazach typu "Ciebie".

Chile91

Trafilem tu przypadkiem, chcac sie dowiedziec, czy warto obejrzec film, ktory bedzie zaraz w TV. Musze jednak pare rzeczy wyjasnic, by ktos, kto nie wie - nie uwierzyl w to, co tu pisza.

Na wstepie powiem, ze w niektorych serwisach powinny byc ograniczenia wiekowe. Najlepiej min 18 lat.

1 komentarz w tym temacie ok - dalej bylo juz tylko gorzej...

"nie tylko gim. jak vvidzisz skróty już się vvdały vv język ;p ja kiedyś też byłam vv gim. ;p"

Powiedz mi - tak szczerze - jaki jest sens uzywania "vv" zamiast "w"? Minimalnie, ale jednak, wydluza to czas pisania oraz sam tekst. To ma byc fajne, zabawne, "sŁiTaŚnE CmOk CmOk"?
Jak jeszcze dodac ten jezyk na koncu otrzymujemy osobe do szpiku infantylna. Jesli juz skonczylas gimnazjum, to mam dla Ciebie zla wiadomosc - mentalnie dalej w nim jestes.

"Poza tym z tego co vviem to skrót bd od będę stał się oficjalny jak dr. mgr. itd. gim. sp. np tak samo skróty ang 2b, brb, afk."

O tak, kocham takich ludzi. Wybitni jezykoznawcy pelna geba!
Mowi mi taki bezczelnie w twarz "poszlem", po czym po grzecznym zwroceniu uwagi slysze "podobno ta wersja tez jest uznana za poprawna". Tak? To ja prosze stosowna publikacje na ten temat. Nawet nie musi byc na papierze - moze byc link na youtubie z prof. Miodkiem.

Te skroty sa nieformalne i nie przyjma sie z jednego podstawowego powodu - sa niezgodne z gramatyka polska. W jezyku polskim nie skraca sie wyrazow poprzez usuniecie samoglosek. Kropka.

Jeszcze cos. Jesli uwazasz, ze w oficjalnym tekscie mozna takie skroty stosowac [a propos, skrót pisze się przez "ó"!], to napisz tak do kogos w tekscie oficjalnym. Wtedy poznasz sie na takiej osobie...czy raczej ona po Tobie.
Osobe na poziomie rozpoznasz po nienagannym jezyku w mowie i pismie. Prostaka rozpoznasz rownie latwo - pamietaj o tym.

"A mój vviek na pevvno vvięcej od Ciebie ;)"

Merytoryczna dyskusja...
Jak bedziesz troche starsza zauwazysz, ze to ile sie ma lat, nie ma wplywu na to, czy ma sie racje.

Poza tym, jesli juz jestes osoba starsza, to winnas dawac przyklad. Na razie jest odwrotnie...

"poza tym vvypovviedź na forum jest luźną formą vvypovviedzi i można tużyvvać skrutóvv ."

W interesie piszacego jest, zeby inni go zrozumieli - a nie odwrotnie.
Owszem, obowiazuje luzniejsza forma wypowiedzi (dlatego np nie uzywam polskich znakow). Nie zwalnia to jednak z netykiety i poszanowania rozmowcy...

"Jakoś tak się domyślam się bo posądziłaś mnie o gimnazjum (gim.) i mam nadzieję że trudności z odczytaniem mojej vvypovviedzi nie vvynikają z nieznajomości skrótóvv gim. sp. np czy mgr. czy dr. ;p "

Ja, prawde mowiac, mam tu problem. Mysle, ze dlatego, ze nie wiesz, jak sie wyrazy w jezyku polskim skraca.
Bo "mgr." znaczy magistra, a nie magister (tak samo z dr).
Podobnie, jak z kropka pisze sie "np.", a "SP" bez!
"Trzeba sie uczyc, uplynal wiek zloty!"

"to normalne vv języku potoczny ale dużo słóvv z języka potocznego vvprovvadza się do różnych słovvnikóvv typu język obcy itd..."

Prosze o przyklad. Nie, urban dictionary sie nie liczy!

Eminey

Pisałam podwójne "v" bo miałam problemy z klawiaturą jeśli cię to interesuje... a co chwile robić kopiuj wklej jest uciążliwe i irytujące. ..

Chile91

To ja jestem załamana bo piszesz takie coś a sama pewnie jesteś rozpieszczonym bachorem, który śpiewa jej piosenki gdy sie kąpie a to "NA ŻYWO" to chyba nagranie z koncertu na youtubie. Daj spoków z takimi komentarzami i wróć bawić się lalkami.

Chile91

Śpiewać na żywo nie umie. Co do aktorstwa to nie widziałam z nią filmów.

użytkownik usunięty
Ingrid_Fox

Ciekawe jaką ma pipke ? <hmmmmm>

kosmitą nie jest, wiec na pewno taką jak każda kobieta :P
trochę kultury, skrapi

Chile91

odkąd* :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones