Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Zbyt wiele nie mogę o Selenie powiedzieć, bo w serialu komediowym jakim są 'Czarodzieje z Waverly Place' dobrego aktorstwa pokazać nie można.
Ale według mnie zapowiada się na bardzo dobrą aktorkę ;]

Carmen_ka

W dodatku da się jej słuchac :D ---> http://pl.youtube.com/watch?v=RrlauwzGrRA ;) Milego ogladania :)

Kingusia_92

Jak dla mnie to ma przyjemny głos :))


<za krótki...>

Carmen_ka

Czy ja wiem dla mnie Miley Cyrus jest lepsza i bliżej moich gustów jeśli chodzi o urodę

użytkownik usunięty
borewicz68

tez wole miley jezli chodzi o urode i kilka jej piosenek. lubie selene ale jjest dla mnie troche przeslodzona

Nie no błagam, niech nikt mi nie mówi, że MILEY JEST ŁADNIEJSZA OD SELENY!!!!

Przecież one są w tym przypadku jak niebo i ziemia - Miley brzydka jak noc, Selenka - słodziutka i śliczna :)

użytkownik usunięty
katie1308

Haha.
Teraz ja powinnam powiedzieć, że jest na odwrót.
Dla niektórych Selena jest brzydsza, a dla innych Miley.
Więc po co w ogóle zaczynać ten temat?
Nikt nigdy was nie uczył, że na temat gustów się nie dyskutuje?

Widocznie nie.
Nie ma nic bardziej denerwującego, jak pod Twoją wypowiedzią 'ona jest ładna', ktoś wyjeżdża nagle z 'co ty gadasz, jest okropna!', nie?

Carmen_ka

wg mnie Selena jest sliczna! lubia Miley i Selene i niewiem ktora jest ladniejsza ale chyba Selena

ulcia_13

Nie lubię tej całej laleczki Seleny - jest pusta i głupia. No i brzydka tez. A Miley mi wisi. Chociaż lepsza z niej piosenkarka niż aktorka.

Bella5

Jezu, skąd wiesz, że jest pusta i głupia? Znasz ją? :/ Zresztą Selene jak i Miley i wydaję mi się, że Cyrus jest trochę bardziej utalentowana jednak wolę pannę Gomez, nie wiem dlaczego:P

roxanne_

Jezu, masz jakiś problem? o.O

No nie wiem, czy będzie dobra... Po czym to wnioskujesz? Po tym serialu "Czarodzieje z Waverly Place"? :>

Carmen_ka

Selena jest super tylko twarz ma za dziecinna. Uważam, że będzie wielką gwiazdą, ale tylko w filmach dla dziewczyn w przedziale 7-16 lat. Dajmy "Another Cinderella Story" film jest fajny, ale nie dla osów w starszym wieku. Żeby zagrac w dajmy jakimś horrorze musi jeszcze jej trochę buzia wydoroślec ;PP ale potem może będzie jedną z najlepszych aktorek i piosenkarek tego pokolenia (miejmy nadzieje, bo jej potencjał jest wielki)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones