Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Jej gra aktorska jest jak dowcipy Karola Strasburgera.

kaakaa

łohohoohoo dobrze powiedziane! ;)

mija_

Pewnie pokemony zakładają pełno kont ;/

Johny999

Kill pokemones ;\

kaakaa

ha ha bardzo smieszne .. ona chociaz ma talent spiewa i jjest aktorko a ty ,? kim jestes. ? jestes zwyklym czlowiekem i w przyszlosci nikim nie bedziesz .!!!!!!!! sama jestes pokemonem

AnioL_To_Nie_Ja

haha a Ty kim jesteś? "aktorko"? weź się za słownik lepiej..

AnioL_To_Nie_Ja

Ku.rwa znawca się odezwał w dupe kopany w wieku 11 lat który nawet porządnie klawiaturą się obsługiwać nie może bo mu chyba paluchy na inne klawisze wchodzą. Mam to w nosie że może jestem nikim sławnym, po co mi to cholerstwo? SŁAWA = KOMERCJA.
Pewnie jesteś jakimś/ąś zagorzałym fanem Seleny Gomez, który na aktorstwie i muzyce zna się jak świnia na gwiazdach.
O TAKICH POKEMONACH MÓWIĘ.

AnioL_To_Nie_Ja

Kur. taka z niej "aktorko" jak Biebera rockman. Porównaj sobie jej grę z grą Heleny Bonham Carter.
I w ogóle popatrz w jakich filmach gra, od kiedy gwiazdeczki Disneya zasługują na wysoką ocenę "grając" tylko w filmach i serialach dla dzieci, w których nie muszą pokazywać emocji wystarczy, że powiedzą swoją kwestię publiczność w tle się zaśmieje i finito.

AnioL_To_Nie_Ja

A nie pier.dolisz bez sensu jak poje.bus pokemonie.

AnioL_To_Nie_Ja

Tzn, że ludzie, którzy chcą być kimś muszą zajmować się show biznesem??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones