Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

To kazdy wie ze zazdrosc boli bo jest z waszego wieku ma sliczny usmiech i zeby i chodzi z Jacobem z Twilight a wy sie w nim kochacie boze zal zal .

Vannesa to jest dno albo Zac

maja po 21 lat a zachowuja sia na 16 ...

ja sama mam 19 lat ale zazdroscic moge tylko kasy Vannesie i Efronow.

YourFavouriteDrug

Chyba nikt po tym co napisałaś nie uwieży, że masz 19 lat o.O Co z tego, że ma śliczny uśmiech i zęby? W Show Biznesie liczy się talent, a nie śliczna buźka! Zreszta 19-latka nie wierzyłaby w bzdury, które wypisują w bravo, czy na kotku....^^ Bo to, że chodzi Z Taylorem Lautnerem to akurat tylko plotka. Selena gra przeciętnie (lepiej od Miley Cyrus), śpiewa też przeciętnie. Jest dużo więcej dziewczyn od bardziej utalentowanych ^^ Daje jej 7/10, za ładną buźkę.

Portirroni_xD

Dlaczego plotka XD? Przecież były zdjęcia i wgl jak się trzymają za ręcę, przytulają się, itp. Ja Selenie dałam 3/10. I tyle jej powinno wystarczyć xd. Pozdrawiam.

Anel

Sama Selena przyznała , że nie jest z Taylorem . Powiedziała , że to co ich
łączy to tylko i wyłącznie przyjaźń .

YourFavouriteDrug

nie powiedziałabym. może i jest ładna, ale talentu nie ma. i taka jest prawda.

CookiexJar

Talentu nie ma tak?
Skoro tak twierdzisz to pewnie obejrzałaś wszystkie filmy i seriale w których jak dotąd zagrała. Domyślam się również że zauważyłaś iż są to same komedie a skoro tak to można ocenić jedynie jej talent jako aktorki komicznej a nie talent jako aktorki ogólnie.
Zazdrość podobno szkodzi urodzie więc z nią nie przesadzaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones