Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 377 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

z powodu trzech rzeczy słaba aktorka,była zwiazana z bieberem no i ma słabe disneyowskie filmy,jedyny pozytyw tej laski jest taki ze jest zabójczo sliczna.

użytkownik usunięty
damianho15

TAK MASZ RACJE -.-' oceniaj grę aktorską po tym że ma chłopaka..



Bark słów.

jej gra aktorska takze jest do kitu.

użytkownik usunięty
damianho15

ale wiesz daleś jej 2 gwiazdki bo jest ładna -.-

no za to jej dałem,wiecej nie moge bo nie ma za co.

użytkownik usunięty
damianho15

Chyba na Filmwebie oceni się grę aktorską a nie wygląd to mogłeś w ogóle nie oceniać albo dać to 1 za jej "straszną" grę aktorską

wiele ludzi ocenia wyglad bo dana osoba gra po prostu słaba ja tez tak robie.

użytkownik usunięty
damianho15

właśnie dlatego większość aktorów ma zawyżoną ocene -.-

damianho15

Ja popieram. Bardzo mi przykro, ale w zawodzie aktorskim wygląd ma znaczenie. Nie mówię, że każdy musi być ładny, ale wielu aktorów dostaje role ze względu na wygląd. Wyobraźcie sobie, żeby Woody Allen, albo Steve Buscemi dostali główne role np w takim Ostatnim Samuraju, albo Aviatorze :D Co poradzić telewizja i kino to nie radio.
Nie znam się na aktorstwie jej, ale głos do Hotelu Transylwania podkładała fajnie.

TomaszO1983

wg mnie znowu wygląd nie jest taki ważny. Spójrzmy na Tom'a Hanksa który nie jest zabójczo przystojny jak np. Johnny Depp czy Brad Pitt i zrobił karierę, grając w takich filmach jak np. Forrest Gump, Zielona Mila czy Cast Away, Kod da Vinci, Masz Wiadomość.. można by długo wymieniać. A jeśli chodzi o Selenę, nie lubię jej. Jej gra aktorska nie jest zła i jak każda z jej poprzedniczek pragnie zerwać z wizerunkiem słodkiej dziewczynki, idolki dziewięciolatek. Mam nadzieję, że zacznie grać w ambitnych filmach :D

użytkownik usunięty
damianho15

sam jestes słaby !! dobra aktorka i piosenkarka... zwłaszcza grajac Alex Ruso mozna dostrzec jej błyskotliwy temperament - nie jest tak jak Cyrus jak drewno..

Jesteś fanką? Oglądałam jej "role". Typowa gwiazdeczka w którą są zapatrzone nastolatki.

AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

damianho15

Według mnie jest świetną aktorką. Nie mam co uzasadniać, bo prostu bardzo dobrze odgrywa swoje role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones