Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 375 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

ja po prostu nie mam sił do tego co się dzieje na FW. dzieci oceniają po wyglądzie a takie dno jak ona ma tak wysoką notę! Opanujcie się! jest beznadziejna!

Elenaa

Oczywiście Ty jesteś lepsza?
Zazdrość podobno urodzie szkodzi więc musisz strasznie wyglądać :)
A teksty w stylu "jest beznadziejna!" , "nudna, denna i słaba" sprawiają że ty również wychodzisz na dziecko.
Jak chcesz kogoś oceniać to przynajmniej podaj jakieś przykłady gdzie i dlaczego twoim zdaniem była: beznadziejna , nudna , denna i słaba.

Spicke

oczywiście, ze podam drogi Spicke. jest beznadziejna, nudna, denna i słaba w każdym filmie i serialu 'czarodzieje z Weaverly Place'. ma nazwisko więc jest rozchwytywana.

Elenaa

Po pierwsze znów wszystko uogólniłaś jak w poprzedniej wypowiedzi bo napisanie że jest beznadziejna w każdym filmie i serialu to to samo co napisanie że po prostu że jest beznadziejna (to jest blog filmowy więc każdy powinien założyć że chodzi o filmy i seriale nie trzeba tego pisać). Mnie chodziło o konkretne role i o to co ci się w nich nie podobało (tylko nie pisz znów że dlatego bo Selena jest beznadziejna itp. tylko rozwiń tę myśl).

Po drugie jakie niby nazwisko ma? Zagrała w "czarodzieje z Weaverly Place" i głównie dzięki temu jest znana (kasting wygrała więc zagrała) przecież Ona nie jest córką żadnego znanego aktora czy aktorki więc nie wiem czemu się jej nazwiska czepiasz.

Spicke

gdyby chciało mi się to napisałabym to Cny Fanie Seleny.

Elenaa

hehe
A więc potrafisz tylko ci się nie chce tak?
Więc po co zaczynasz temat skoro nie chce ci się nawet przyzwoitej wypowiedzi sklecić?
Może na przyszłość sobie daruj panienko "Ja zagrałabym lepiej bo jestem ładniejsza i bardziej utalentowana od niej i aż mnie z zazdrości skręca".

Spicke

skąd możesz mnie oceniać, nie znając mnie i nie widząc?

Elenaa

Charakter twoich wypowiedzi przedstawia cię właśnie w takim świetle.

Spicke

tylko osoby z niską samooceną chcą wyżyć się wirtualnie na innych użytkownikach.

Elenaa

napisała ta która krytykuje Selena chociaż również jej nie zna.

Spicke

wystarczy mi jej słaba gra aktorska i zeszmacenie porządnej wytwórni Walta.

Elenaa

A mnie wystarczy charakter twoich wypowiedzi aby ocenić twoją osobę.

Spicke

to znaczy, że jesteś pusty jak inni ludzie, którzy oceniają powierzchownie. a dalsza dyskusja z Tobą jest niepotrzebna. Wystarcza mi, że Twoja głupota działa jak magnes dla takich idiotek jak ww 'aktorka'.

Elenaa

ty chyba wolno chwytasz jeśli ja jestem "pusty" bo oceniam cię po twoich wypowiedziach to i ty jesteś pusta oceniając Selene po jej grze aktorskiej.

Spicke

Spicke fajny masz ryj - mając taki też bym trollował na FW i wychwalał aktorów z wytwórni walta disneya hahahaha

yosh1

Od tak dawna nie byłem na tej stronie i nie wypowiadałem się ale ty chyba tego chcesz i próbujesz mnie sprowokować skoro odpisujesz na moją wypowiedzi po 8 miesiącach i do tego czepiasz się twarzy na zdjęciu (jak byś nie wiedział to jest wampir z pewnego serialu).
Powiem tylko "Piraci z Karaibów" to też produkcja Walta Disneya jednak różni się od tych które ogląda się na Disney Channel a dlaczego dlatego że jedne są na potrzeby kina a drugie telewizji (gdybym grał lub reżyserował film telewizyjny lub serial za który płacą w tysiącach i niemożna dostać za nie szczególnie ważnych nagród a nie w kinowym za którzy płacą w milionach i można zgarnąć ważne nagrody takie jak Oscary to też film byłby do bani bo by mi zwyczajnie nie zależało żeby był dobry).

Spicke

Po pierwsze nie obchodzi mnie skąd jest ten avatar - masz go przy swoim nicku i do dla mnie wystarczy.

Po drugie w języku polskim istnieją tak zwane znaki przestankowe - opanowanie ich użycia znacznie zwiększa tak zwaną "piśmienność"

Po trzecie SRAM NA KOMERCJĘ - nie widziałem żadnych biednych piratów ale to co robi ta cała śmieszna wytwórnia, czyli jaką papkę dla kretynów wypuszcza, to przechodzi wszelkie granice - miłego oglądania.

Elenaa

ciekawi mnie czy oglądałaś filmy i serial "czarodzieje z Weaverly Place" w orginalnej wersji czy z polskim dubbingiem?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Elenaa

No cóż zamilkłaś widać poprawiłaś już sobie samoocenę w swoim małym świecie którego jesteś centrum a każdy kto ma inne zdanie musi się mylić bo twoje zdanie jest jedynym słusznym i tylko ty możesz oceniać innych powierzchownie a każdy inny kto to zrobi w twoim mniemaniu jest pusty i nie wart twojej uwagi.

Żegnaj drogie dziecko bo pewnie już nie odpiszesz bo po co przecież w twoim mniemaniu to ty masz racje i koniec dyskusji.

Spicke

Ale ją spławiłeś. Dobrze bo jej się należało. Ocenia ją tylko po tym jak gra, a nie po tym jaka jest ona naprawdę. Popieram Cię Spicke.

talka6

@talka6 - dziewczynko maleńka, po to jest FilmWeb. tu się ocenia aktorów jak grają a nie jacy są na prawdę. bo to nie jest pudelek!

Elenaa

OK. Może i się ocenia tak. Ale ty jej nie lubisz bo ma nazwisko. i tyle.

talka6

A po drugie ile ty masz lat zeby mnie nazywac "dziewczynką maleńką"?!

talka6

Nie muszę ujawniać własnych danych osobowych :)

talka6

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym jej nazwiskiem bo nie rozumiem o co w tej kwestii można się czepiać?

talka6

Wyrobiona renoma, drogi Spicke.

Elenaa

To tak jak już pisałem wyrobiła sobie to ma renomę nie wiem czego się można czepiać.

Spicke

czytaj tytuł dyskusji. a poza tym żałuję, że dzięki niej świat schodzi na psy. bo im dłużej o niej konwersuję z Tobą, to przypominam sobie o istnieniu takiej słabej gwiazdeczki jak ona.

Elenaa

"dzięki niej świat schodzi na psy"?
nie rozumiem czemu dzięki niej może i faktycznie udaje świętą a naprawdę niezła z niej zdzira (nie znam jej więc nie wiem).
Ale jestem pewien że chociaż jedna gówniara na świecie ( dzięki jej tekstach o tym że niby to zostanie dziewicą aż do ślubu (moim zdaniem słonice prędzej pokryje się lodem niż ona jako dziewica wyjdzie za mąż) ) powstrzymała się od puszczania się w wieku 14-15 lat.

Spicke

co do racji, różni ludzie, różne gusta. ale TY zamiast oceniać aktorów, wolisz oceniać UŻYTKOWNIKÓW. widać jak potrafisz czytać i Twój savoir vivre ma wiele do życzenia.

Elenaa

savoir-vivre poprawnie pisane z myślnikiem

Elenaa

Ty się moich umiejętności czytania ze zrozumieniem nie czepiaj.

Pozwól że cię zacytuję Elenaa "dzieci oceniają po wyglądzie a takie dno jak ona ma tak wysoką notę! " to świadczy o tym że oceniasz wszystkich użytkowników którzy oceniają Selene pozytywnie i uważasz że są to dzieci które oceniają po wyglądzie.

I kolejny cytat " jest beznadziejna! " (to świadczy o tym że oceniasz Ją jako osobę a nie jej grę aktorską) powinno być jest beznadziejną aktorką lub jej gra aktorska jest beznadziejna (wtedy byłaby to ocena jej gry aktorskiej czyli tego co powinno się oceniać na tej stronie).

Spicke

Więc Ty też się nie czepiaj. Jeśli to strona poświęcona specjalnie AKTORCE to oceniam ją jako AKTORKĘ, a nie OSOBĘ.

Elenaa

To wcale nie jest takie pewne ale niech będzie.

Ale mnie bardziej interesuje co powiesz na temat tego że nazywasz tych którzy oceniają ją pozytywnie dziećmi oceniającymi po wyglądzie?

Spicke

http://www.filmweb.pl/person/Selena+Gomez-174812/discussion/ona+jest+%C5%9Bliczn a!!!!!-1535771

nudzi Ci się, albo jesteś samotny i szukasz wyładowania swojej agresji na innych?

Elenaa

a poza tym kazdy ma prawo wypowiedzi.

Elenaa

http://www.filmweb.pl/film/Monte+Carlo-2011-466930/discussion/!,1524346

następny dowód. ostatni post.

Elenaa

Nie rozumiem czemu się czepiasz tamtej dyskusji owy osobnik zwany ElPolo1963 porównywał Selene do gówna to go zjechałem bo po pierwsze to nie było na temat jej gry aktorskiej a po drugie to był zwykłe chamstwo i dziwi mnie że kobiecie coś nie pasuje jak ktoś ochrzania niby faceta który tak nazywa inną kobietę nawet jeśli jej nie lubisz.

Spicke

czy ja ją zjechałam jako osobę? nie. jako 'aktorkę'.

Elenaa

chyba już ci się coś miesza bo tu:
http://www.filmweb.pl/film/Monte+Carlo-2011-466930/discussio...
to ja się nie wypowiadałem

Spicke

nie mówię, że Ty. po prostu przeczytaj. :)

Elenaa

ok wieżę że jako aktorkę a nie osobę i odpuśćmy to sobie.

ale nazwałaś mnie pustym bo cię oceniam chociaż cię nie znam może i racja ale ty na samym początku stwierdzasz że ci co oceniają Selene pozytywnie to dzieci oceniające po wyglądzie.
wyjaśnij jakim cudem ty masz większe prawo oceniania osób oceniają Selene niż ja oceniając ciebie.

Spicke

Ty też mnie pustą nazwałeś. Więc nie będę Ci dłużna. Jak Ci się coś nie podoba, to się nie musisz wypowiadać.

Elenaa

nadal nie wiem po co miałem to czytać:
http://www.filmweb.pl/film/Monte+Carlo-2011-466930/discussio...

tamtą dyskusję prowadziły osoby które jak to się mówi zaszuflatkowały Selene jako gwiazdkę telewizji disneya i nie wyobrażają sobie aby mogła grać w czymś innym.

Elenaa

Dosłownie nie nazwałem cię pustą ale faktycznie charakter jednej z moich wypowiedzi miał takie znaczenie więc przyjmijmy że jesteśmy kwita.

Jednak domagam się przeprosin za nazwanie mnie głupim gdyż ja cię nie nazwałem ani nawet nie uważam za głupią.

Spicke

Nie nazwałam Cię głupim, a oceniłam Twoją mentalność. A co do tego czy jesteś głupi jako osoba, też nie mi oceniać, bo Cię nie znam. A my tutaj mamy dyskutować nt ww osoby, a nie krytykować siebie samych, od czego zacząłeś, obrażając mnie.

Elenaa

Nie nazwałaś mnie głupim a to zdanie co miało znaczyć " Wystarcza mi, że Twoja głupota działa jak magnes dla takich idiotek jak ww 'aktorka' "

Dla ścisłości to nie ja zacząłem na tym temacie obrażać innych lecz ty pisząc "dzieci oceniają po wyglądzie a takie dno jak ona ma tak wysoką notę!" obraziłaś wszystkich którzy oceniają Selene pozytywnie nazywając ich dziećmi oceniającymi po wyglądzie.

Spicke

Czepiasz się.

Elenaa

TO sie nazywa tworcza decyzja'... No coz ja sie wtrace... Napewno nie mozna jej porownac do pierwszogwiazdkowych aktorek tak... ale nie mowcie ze jest beznadziejna czy cos, bo tak to by nie wzieli by jej do produkcji filmowych... Moim zdaniem nie jest najlepsza aktorka filmowa ale tez nie jest najgorsza ja ja lubie nie wiem nawet czemu a moze dlatego ze caly czas sie rozwija i z dnia na dzien jest lepsza i to widac wiec zastanowmy sie ... Jakby byla beznadziejna to by siedziala i sie jakala i nie patrzcie tu na wyglad bo jest wiele ladnych aktorek ktore umieja jak i zarowno nie umieja grac PS

XjvX

Skoro uważasz, że nie jest najlepszą aktorką filmową to z jakiej racji dałeś jej 10/10? Ja Selenę lubię, ma sympatyczną buzię i świetnie pasuje do roli Alex, no ale trzeba przyznać, że cały czas się jeszcze rozwija i zapewne zaskoczy nas jeszcze nie raz ;) Natomiast autorka tego tematu ma wyraźne problemy ze sobą. Jad aż kipi z Twoich wypowiedzi, Eleno. Można było inaczej sformułować opinię, a Ty to napisałaś w ten sposób jakbyś chciała jej oczy wydrapać. Dla mnie ona też nie jest doskonała, ale zła również nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones