Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 366 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

Głos zresztą też ma jak dziecko, a do tego jest słabą aktorką, te wszystkie role otrzymała tylko i wyłącznie dlatego, że jest ładna. ;/

dosia321

nielubisz jej ... ok , ale wiedz , ze są tu jej fani i sie niedługo odezwą , wogóle poco wchodzisz na jej profil ? prowokójesz fanów , nigdy was nierozómiałam

tak wiem zrobiłam błędy , mam sie uczyć ortografi

elenalove

błagam... jestes świadoma, że zrobiłaś ort a nie poprawiłaś go tylko uraczyłaś przedmówczynię pseudo ironiczną wypowiedzią ;D sama mam dyslekcję stwierdzoną dawno temu w podstawówce a zwracam uwagę na to co piszę bo to świadczy o nas. zresztą teraz błędnie napisany wyraz jest podkreślany na czerwono - to kwestia lenistwa ze nie poprawiasz tego...


ps: czemu uważasz, ze tylko fani mogą wypowiadać się na stronach z aktorami czy filmami? bez sensu... każdy ma prawo napisać to co myśli. Co do Seleny popieram Dosię

użytkownik usunięty
flo_florka

http://asutotcoun.blogspot.com/2011/06/selena-gomez-curly-hair-short.html
szczerze jej współczuje tak wyglądać na nią moga być napaleni chyba tylko pedofile

hahah no nie powiem jest ładna. powiedzieć ze jest brzydka byłoby kłamstwem, ale... jej rysy twarzy sa rysami dziecka! moja ośmioletnia siostra ma juz ostrzejsze rysy buzi! Selena jest mdła i bez wyrazu...

użytkownik usunięty
flo_florka

Rozumiem, że macie takie a nie inne poglądy na temat tej aktorki ale wasza dyskusja nie ma sensu. Popatrzcie lepiej na siebie. Samo wasze gadanie jest dziecinne, wiec może z łaski swojej nie obrażajcie ludzi.

Racja, nie wygląda na 18-latkę, ale co ma zrobić? Przeszczepić sobie twarz?
Lubię jej głos i uważam, że dobrze śpiewa. Grę aktorską mogę ocenić na co najmniej czwórę, bo zła nie jest.

Evilminded

seleny głos przypomina dźwięki zdechłej krowy !!! ona nie ma talentu muzycznego , bo na początku była zwykła aktorką , a jakoś nagle zrobiła się z niej wielka piosenkareczka !!! . Co do urody nie jest zła.

p.s O 10000 razy wolę od niej Demi Lovato ...

użytkownik usunięty

Mamy prawo wyrażać swoją opinie na jej temat. Jest osobą publiczną więc to jak najbardziej wskazane.

użytkownik usunięty

Jak chcecie!! I tak żadna Selena tego nie przeczyta :D Ale jeśli można coś dodać to moim zdaniem ona jest ładna i to bardzo i jak znam życie każda nastolatka w Polsce dała by sobie odciąć głowie żeby tak wyglądać :D

flo_florka

podzielam ! ja jestem anty fanką seleny wolę demi lovato i mogę się wypowiadać na jej temat nie zabronisz mi ,,elenalove'' !!!

p.s masz downa jeśli chodzi o twoją ortografie , bo wiesz , że zrobiłaś błędy i ich nie poprawisz ;<

Step_Up_123

A ty masz coś z głową że obrażasz dzieci chore na downa
Widać brak tolerancji dla osób niepełnosprawnych
Puknij się mocniej to może zmądrzejesz dzieciaku.

Damx123

a mi się zdaje , że Step_Up_123 ma rację .... nienawidzę Seleny .....
co do obrażania dzieci z downem ... hmm zdaje mi się , że nie masz racji ... temu komuś chyba nie chodziło o to , że by te dzieci obrażać .
a co do ortografii tego dzieciucha ,,elenalove'' to ten ktoś ,, Step_Up_123" ma całkowitą rację. Nie podzielam słowa ,,down'' wole raczej użyć słowa ,,analfabeta''
a_deep10

użytkownik usunięty
Step_Up_123

maaaaaaaasakra . demi lovato ?????????????????? jest tak samo porachą jak ta selenusia i miley !!!!1 wszystkie nie maja talentu .co do śpiewu ( tu się zgadzam do dźwięków zdechłej krowy czy jakos tak ale zaliczam też do tego w pierwszej kolejności demi ) . a co do aktorstwa to nawet podobało mi się jak selena grała w czarodziejach ale tylko to . nic więcej . miley poracha . demi hmm no nie jest jeszcze taka zła . ,ale jakiegoś wielkiego talentu aktorskiego to ona nie posiada .

taka prawda.... , ale mi się zdaje , że Demi takiego złego głosu nie ma ...... a co do seleny to też mi się podobała jej gra aktorska w czrodziejach :)

dosia321

Mnie tam akurat cieszy to, że wygląda jak dziecko. Przynajmniej nie jestem jedyna xp. Sama mam 18 lat i też wyglądam tak młodo jak Selena, może nawet jeszcze bardziej czasami. Ale zgadzam się z dosia321, że jest słabą aktorką. Jak dla mnie umie zrobić tylko jedną minę w ciągu całego filmu.

magic_touch

Jest jeszcze młoda, wyrobi się jeszcze. ;)

użytkownik usunięty
dosia321

"ona ma 18 lat, a wyglada jak dziecko (...) te wszystkie role otrzymała tylko i wyłącznie dlatego, że jest ładna. ;/ " Przeczytaj dwa razy, zanim coś napiszesz, bo Twoja wypowiedź jest nielogiczna. Najpierw oświadczasz, że wygląda jak dziecko, w taki sposób jakby to było coś zlego, a potem mówisz, że jest ładna? Coś tu jest nie tak.

Zazdrości
Selena naprawdę jest ładna..i tak jak zagrała w kopciuszku to normalnie dla mnie szok
I film i ona
Bo nie lubię takich filmów i tych całych gwiazdek...ale ona mnie zaskoczyła
Tak jak ten film

użytkownik usunięty
dosia321

Ja ją bardzo lubię, ale ma 19 lat, a mogłaby grać 15 latki, ale to nie jej wina

Według mnie jest bardzo ładna, a to, że młodo wygląda dodaje jej uroku.;)
Jest taka hmm słodka. A aktorka? Powiem tyle, że nie bede oceniac jej gry, ale lubie filmy z jej udziałem.;d <3

użytkownik usunięty
NaomiClark_

popieram

dosia321

Jak bedzie miala 30lat nie bedzie musiala sie odmladzac;p jak to robia inne "aktoreczki"

dosia321

Ja tam wolę dziewiętnastkę o wyglądzie dziecka od dwudziestki po przedawkowaniu solarium wyglądającej na co najmniej 45 lat. Każdy ma swoje gusta...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones