Selena Gomez

Selena Marie Gomez

7,6
13 367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Selena Gomez

słyszeliście, ze dziewczyna liczy na to że w przyszłości dostanie oscara i złoty glob ?? niestety
disnejowskie produkcje nie zdobywają tak prestiżowych nagród, a jej kunszt aktorski.... nazywając
ją aktorką obrażamy prawdziwych aktorów

kowboj_ztczewa

Liczy na to?! Obawiam się, że biedaczce filozofia disneyowskich bajeczek "wyglądasz jak dziewczyna z sąsiedztwa i kochają cię nastolatki, będziesz gwiazdą światowego formatu" za bardzo się jej udzieliła...chociaż po Oscarze dla J. Lawrence to można się już wszystkiego spodziewać, ale ta przynajmniej zagrała w jakiś przyzwoitych produkcjach..

ciotkaEliza

Uważam, że Lawrence zasłużyła na Oscara, mam wrażenie, że większość osób ma z tym problem, bo Jennifer jest młoda i gra w "Igrzyskach śmierci", które są dla młodzieży.
Co do Seleny - może nie liczy, tylko marzy, a każdemu wolno marzyć. Gdyby Anne Hathaway powiedziałaby po "Pamiętniku Księżniczki", że chce Oscara to by ją wyśmiano, a jakoś go zdobyła. Selena jest średnią aktorką, ale dobrze sobie radziła w Czarodziejach z Waverly Place, który dostał dwie nagrody Emmy, może jej miejsce jest w serialach, tam też można odnieść sukces. Widziałam ją w Spring Breakers, zagrała tam porządnie - liczyłam na coś więcej, ale jej gra nie raziła, a jednak jej rola odbiegała od ról jej koleżanek. Selena jest bardzo młoda, zdąży się wiele nauczyć i sądzę, że jakoś aktorzy za bardzo nie ucierpią, jeśli Selenę, również aktorką uznamy.

Jess_Stella

Ależ ja wcale nie uważam J.Lawrence za złą aktorkę, wręcz przeciwnie :) a jej rola PPM była po prostu porządna i dobra, ale jednak nie wybitna, jak się uważa. Jak dla mnie zwykła, porządna rola, moim skromnym zdaniem inne nominowane aktorki były lepsze w tym roku, ja osobiście stawiałam na A.Adams :)
Ale spójrz, sama mówisz, że Selena jest średnia aktorką- a żeby otrzymać Oscara lub Globa to trzeba być według standardów aktorem co najmniej b.dobrym. Dziewczyna ma już 21 lat i, nie oszukujmy się, dotychczas nie zagrała w żadnej ambitnej produkcji- prawie wszystko to sitcomy Disneya albo odmóżdżające komedie młodzieżowe. Żeby zdobyć tak ważne nagrody, trzeba po prostu wziąć udział w czymś dobrym i zagrać tam dobrze. Selena może i ma potencjał, ale go nie eksponuje, a już wielu się nauczyło, że stajnia Disneya zazwyczaj rujnuje kariery młodych aktorów (patrz: Zac Efron). Hathaway może i zagrała w PK, ale potem wzięła rolę w Nędznikach, który jest poważanym musicalem, i się wybiła (chociaż ja osobiście mam pewne wątpliwości do jej Oscara, bo mnie szczerze mówiąc swoją Fantyną szczególnie nie powaliła). Zauważyłaś, jakie seriale są nominowane do Globów? Wśród nich nie ma sitcomów Disneya. Z prostego powodu, takie seriale po prostu nic ze sobą nie reprezentują i nie są w żaden sposób ambitne, i Gomez na czymś takim po prostu nie ma szans się wybić. Może kiedyś się coś zmieni, ale na ten moment jej karierę pod kątem poziomów produkcji widzę w czarnych barwach.

ciotkaEliza

Selena jest cudowną aktorką, no i od Disneya tylko zaczynała, a jak byś wiedział to właśnie nie dawno zerwała umowę z Disneyem. A The Getway? Selena grozi w nim, facetowi bronią. Większość gwiazd zaczyna od Disneya. I tutaj Seleny hejtować nie będziecie bo uwierzcie mi że Selenators nie dadzą wam spokoju!

Weronika_leszczynska

Oh, tak się boję, już zacznę budować fort wokół domu, żeby tylko "Selenators" nie poszatkowały mnie za straszliwe zbrodnie przeciwko ich idolce.

ciotkaEliza

Co w ogóle do niej masz?! Ona ci nic nie zrobiła

Weronika_leszczynska

Bo śmieszą mnie małoletnie psychofanki wszelkiego rodzaju.

ciotkaEliza

Małoletnie? Mam 21 lat idiotko!

Weronika_leszczynska

1) "idiotką" możesz nazwać swoją koleżankę. Sama napisałaś do mnie "jak być wiedział", podczas gdy jestem przedstawicielem płci żeńskiej.
2) małoletnim można być nie tylko wiekiem, ale i poprzez świadectwo swojego intelektu.
Prosiłabym o nieodpisywanie, bo aż przeraża mnie myśl o dalszym prowadzeniu konwersacji na tym poziomie...

ciotkaEliza

*"byś"

ciotkaEliza

Przeszłam szkoły na niezwykle wysokim poziomie z coroczną średnią 6.00 . I akurat ty napisałaś 'Jak być (a nie byś) wiedział'. Drobne przypomnienie tranwestyto.

Weronika_leszczynska

Pięknie, aż mi się łezka w oku zakręciła ze wzruszenia. Szkoda, że niestety ostatnio bez obrażania nie można przejść żadnej dyskusji. I, jak być może zauważyłaś, chwilę później napisałam poprawę.
I na tym kończę dyskusję. Okaż miłosierdzie i nie odpowiadaj.

użytkownik usunięty
Weronika_leszczynska

Gdybyś rzeczywiście była elokwentną i dorosłą osobą, to wiedziałabyś, że na forum każdy może dać swoją opinię o aktorze/aktorce także tę negatywną i że wypisywanie z tego powodu na kogoś epitetów w stylu "transwestyto" jako środka obrony jest zachowaniem bardzo nie na poziomie.Opanuj się troszeczkę, bo przez takie słownictwo sama się poniżasz.

ale jak mozna o tak wielkiej aktorce wypowiadac sie tak zle
przeciez selena ma olbrzymi talent i tylko idiota moglby ja obrazac a jak ktos sie nie zna na aktorstwie to niech ocenia beztalencia w stylu eastwooda czy forda

użytkownik usunięty
Kaska_sweet

Tylko idiota, potrafi jako taktykę obrony traktować rzucanie w kogoś inwektywami.
Wielkimi aktorkami to są np Meryl Streep czy Susan Sarandon, a Seleny to nawet w jej przedziale wiekowym nie możnaby nazwać wielką, bo po prostu gra bardzo przeciętnie, nie ma na swoim koncie żadnych wartościowych bardzo ról, nie może się nawet równać choćby z taką Dakotą Fanning. Takie są fakty biorąc pod uwage ich filomgrafię oraz nagrodzenia danych ról.


Ps. niezbyt udana prowokacja, na pierwszy rzut oka widać, żeś troll.

sam jestes trolem a selena naprawde dobrze gra ityle

użytkownik usunięty
Kaska_sweet

ani jedno ani drugie, słitasku ty nasz.

sperda.laj nie znasz sie na filmach - gowna typu katyn bridget jones czy house oceniasz jako dobre a nie potrafisz docenic talentu seleny
a pozatym jak mozna ocenic eastwooda na 10 przeciez ten po.jeb nie umie grac

użytkownik usunięty
Kaska_sweet

Mam dla ciebie prezent : http://www.youtube.com/watch?v=OaklcXNjdks ( coś o tobie) pewnie i tak angielskiego nie znasz, ale to nic nie szkodzi.

Moje oceny- moja sprawa, a ty nie masz prawa mnie stąd wyganiać mała dziewczynko bo tak się składa, że opinię na forum może napisać każdy ( w tym także niestety takie osoby jak ty).

masz racje
twoje oceny-twoja sprawa
twoja glupota i bezguscie-tez twoja sprawa

ale to ty pierwszy do mnie zaczales
ty lubisz dziadow a ja lubie prawdziwe mlode gwiazdy

użytkownik usunięty
Kaska_sweet

Twoje komentarze juz dostatecznie pokazują twoją kompromitację :D

Ale musze ci przyznać, że zabawny z ciebie trolliczek, dawno sie tak nie śmiałam z czycihś komenatrzy - good for u.

odpie.rdol sie huju
niezna sie na filmach ijeszcze zarzuca trolowanie osobie z gustem

poco komus kto niezna sie na filmach konto na filmwebie

użytkownik usunięty
Kaska_sweet

wyzywaj dalej chcę się jeszcze pośmiać "huju" - jesteś przezabawna

odwal sie odemne jestes nietolernacyjny i niepotrafisz zaakceptowacczyjegos gustu
ico jest zabawnego w slowie huj[po za tym ze nim jestes]

użytkownik usunięty
Kaska_sweet

ładnie siebie podsumowałaś ;)

spieprzaj
cozesiemnie tak czepia

użytkownik usunięty
Kaska_sweet

dobrze a teraz napisz do mnie po Polsku a nie po polskiemu.

przeciez po chinsku nie
jezus co za frajer zal

użytkownik usunięty
Kaska_sweet

faktycznie tak jest mi żal takich osób jak ty, to naprawde takie zabawne nabierać ludzi na takie tanie prowokacje? nie masz nic innego do roboty, śmieszy cie tylko tak niskich lotów humor...no najwidoczniej.

Dobra, przyznaję się - nabrałam cię.
Tak naprawdę ten profil jest fałszywy, a ja chciałam tylko sprawdzić jak łatwo jest wciągnać w takie głupie dyskusję.
Prepraszam cię za to, że cię tak obrażałam.

użytkownik usunięty
Kaska_sweet

the point is - że właśnie mnie nie nabrałaś, bo już przy drugim komentarzu napisałam ci wyraźnie iż wiem, że to prowokacja, ale że mi się nudziło i chciałam się trochę pośmiać, toteż tę dyskusję kontynuowałam. ;]

kowboj_ztczewa

Selena to świetna aktorka to musze przyznac !!!

użytkownik usunięty
kowboj_ztczewa

Nie słyszałam o czymś takim, ale to nierealne ! :) Gdyby tak się jakimś dziwnym cudem stało, to będzie to dzień w którym kino zejdzie na sam dół dna.

kowboj_ztczewa

Co do umiejętności aktorskich Seleny - znalazłam ostatnio krótkometrażowy filmik z jej udziałem i muszę przyznać,że jestem mile zaskoczona. Jeśli nie żal komuś 3 minut zapraszam do obejrzenia i podzielenia się swoja opinią.

http://www.youtube.com/watch?v=kt4gXIt-0H8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones