Seth MacFarlane

Seth Woodbury MacFarlane

8,6
4 573 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Seth MacFarlane

Co ten bałwan robi przed Pollackiem i spółką?!




krótki <br/> krótki <br/>

potiomkin

Nie zadawać głupich pytań tylko wystawiać 1, to zaraz spadnie.

FinneganAwaken

bardzo mądre masz rozumowne dajac jeden o to tylko żeby spadł

4321

Pewnie, lepiej, żeby facet był na pierwszym miejscu, przed Hitchcockiem, Kubrickiem, Altmanem, Coppolą, Scorsese, Fordem, Hustonem, Wilderem, Jarmuschem, Langiem, Weirem, Scottem, Cameronem itd.

Popatrz na to z innej strony. Dbam o dobry wizerunek tego portalu. Przecież jak by to zobaczył ktoś z zagranicy, to Filmweb stał by się pośmiewiskiem.

FinneganAwaken

No, nareszcie zaczął spadać. Jest już na 11.

FinneganAwaken

no na razie to pośmiewiskiem jesteś ty 47 (boże co za nick, numerki to ludziom dawali w oświęcimiu :|)

FinneganAwaken

Dbasz o dobry wizerunek portalu?! Dobry wizerunek to byłby bez takich beznadziejnych komentarzy typu "Dajcie mu 1, spadnie mu ocena", dla ciebie to jest takie podniecające, dać 1? Bóg dał ci mózg (przynajmniej mam taką nadzieję), żebyś go używał, więc zacznij ;-)

pacititus555

Człowieku, popatrz na datę. 2008 rok, byłem wtedy ledwo po 18stce, głupoty pisałem. Dalej uważam, że Seth MacFarlane nie jest dobrym wyborem na pierwsze miejsce, ale po obejrzeniu wszystkich odcinków Family Guya i ostatniej gali oscarowej, stwierdzam, że jest naprawdę spoko :)

FinneganAwaken

hahah no tak bo przecież to ranking światowy i o tego zależy tyle rzeczy! bez obrazy ale tylko głupi spina się o ranking na filmwebie, bo nie od dziś wiadomo, że ten ranking jest jedną wielką kpiną. Kto wgl zwraca uwagę na to? :/

Rozalia12

Tylko głupi odpisuje na post sprzed 6 lat, tym bardziej jeśli jego autor już ponad pół roku wcześniej się oficjalnie od niego odciął(patrz powyżej).

FinneganAwaken

Mogę odpisywać kiedy chcę. Jak chcesz to mogę być dla ciebie głupia akurat wisi mi to. Skoro odpisujesz to znaczy, że jesteś aktywny. Tyle mi wystarczy. Pozdro.

Rozalia12

Odpisuję bo mi wyskakują powiadomienia, sam z siebie już praktycznie nie piszę bo szkoda czasu. Co do głupoty to jesteś głupia nie dlatego, że odpisałaś po tak długim czasie tylko dlatego, że odpisałaś mimo iż z powyższych wiadomości jasno wynika, że ten post jest dawno nieaktualny. No bo niby o czym zamierzasz ze mną dyskutować, skoro ja już dawno temu zmieniłem zdanie? Weź, pomyśl trochę, będziesz się ze mną kłócić, o to że mam takie samo zdanie jak Ty? Na litość boską, znajdź sobie jakieś ciekawsze zajęcie... tylko błagam, nie wyskakuj z tekstem typu "mogę znajdować takie zajęcie jakie chcę" bo ja się z Tobą bawić nie zamierzam. To jest ostatnia odpowiedź z mojej strony. BEZ ODBIORU.

FinneganAwaken

A nie przyszło Ci do głowy, że dla wielu osób gość jest większym autorytetem niż ci wymienieni przez Ciebie? O gustach się nie dyskutuje, jak już koniecznie chcesz coś zrobić dla społeczeństwa do wejdź na stronę Kubricka czy innego Scorsese (którego zresztą strasznie nie lubię) i tam zachęcaj do dawania dziesiątek a nie tu siej wrogą propagandę skierowaną przeciw bogu ducha winnemu facetowi robiącemu naprawdę świetne filmy animowane... widział Ty je chociaż?

Bismarck

Generalnie to sam pomysł takiego rankingu osób jest bez sensu. Przede wszystkim MacFarlane robi głównie dla telewizji. W sumie nakręcił tylko "Teda" i teraz ten nowy z Neesonem. To tak, jakby do jednego worku wrzucić "Z archiwum X" i "Ojca chrzestnego". Oba dobra, ale to po prostu inne rzeczy. MacFarlane jest świetny, Hitchcock też, ale to ranking jest bez sensu. To taki misz masz. Filmweb niby próbuje to porządkować i już nie mamy Eastwooda w rankingu kompozytorów (wtedy to już w ogóle była kaszana, bo facet okazyjnie komponuje ścieżki dźwiękowe, ale ocena tego nie rozróżniała).
Np. aktor x jest również reżyserem, ale średnim. Aktorem jest genialnym no i dam mu 10, bo przecież jest genialny. Ale mamy też ranking reżyserów i ta ocena wpisuje mu się również do tego rankingu. Filmweb to zmienił, ale teraz z kolei jak rozróżnić, czy daną osobę można uznać za aktora/reżysera czy tylko aktora? Z Eastwoodem prosta sprawa, bo ma na koncie już 2 Oscary za reżyserię. Ale Al Pacino? Nakręcił tylko 3 niszowe filmy, ale ktoś prawdopodobnie je obejrzał. A Warren Beatty? Facet nakręcił tylko 5 filmów, ale są to filmy dużego kalibru. A w rankingu reżyserów go niema.

Trochę się rozpisałem, ale cała idea rankingu ludzi kina jest według mnie nietrafiona.

potiomkin

co to jest wogóle?? czy kiedyś poumierają w końcu ci wszyscy debile, którzy znajdują sobie zajebiste zabawy typu: dawajcie wszyscy Ojcu Chrzestnemu jedynki, spadnie z pierwszego miejsca w TOP Świat i będą jaja i w ogóle fajnie, może dostaniemy orgazmu. Żałosne :/

Krocz

popieram:/ dajcie se ludzie na luz, jak możecie dawac mu jedynki jak guzik o nim wiecie. Są ludzie którzy go kochają dlatego wystawiają mu 10tki

potiomkin

ŻADEN BAŁWAN KOLEŚ JEST NAPRAWDĘ DOBRY W TYM CO ROBI ZNA SIĘ I NA REŻYSERCE I NA AKTORSTWIE NIE WSPOMINAJĄC JUŻ O PODKŁADANIU GŁOSÓW (W FAMILY GUY) PODKŁADA GŁOS POD OKOŁO 7 OSÓB I DO TEGO JESZCZE ŚPIEWA STO RAZY LEPIEJ OD WIĘKSZOŚCI POLSKICH PIOSENKARZY I PIOSENKAREK (POZA MANDARYNĄ :))

JAK SIĘ NIE ZNASZ TO SIĘ NIE ODZYWAJ I OBEJRZYJ "FAMLY GUY" ALBO "AMERICAN DAD" TO ZOBACZYSZ DLACZEGO MA TU TAK WYSOKIE MIEJSCE

potiomkin

Seth jest geniuszem niesmacznego i czasami absurdalnego dowcipu, wolę go od tej całej bandy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones