Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
32 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

Nieee, wygląda jak 15 latka

erka15

Do tego jest brzydka. Szkoda że ją wybrali.

erka15

Bardzo denerwuje mnie jej gra w "The secret life of american teenagers". Kiepska z niej aktorka i boję się, że zepsuje film.

erka15

niech już zostanie Gwen Stacy ona jest lepsza od Mary Jane :)

wort801

to by było niezgodne z komiksem a tego nie chcemy :)

erka15

no racja niech Gwen żyje nadal :)nawet przez tą cała serie filmową :)

wort801

Gwen zginie w The Amazing Spider-man 2, i Peter zacznie kręcić z Marry Jane, bo Gwen Stacy nauczyła kochać Petera:) ponieważ Gwen była jego pierwszą miłością.
Gdyby przeżyła było by niezgodne z komiksem:)
Nawet Aktorka grająca Gwen powiedziała że ginie w TASM 2:)

erka15

Chcemy żeby Gwen przeżyła.

użytkownik usunięty
Spiderman_filmaniak

a mi sie tam ona podoba.Jeszcze tak ja ogarna na potrzeby filmu ze wam szczeki opadna.no i w koncu brazowe oczy i piegi-jak wiekszosc rudych.teraz troche farby na wlosy i do przodu.

Wątpie wto

Spiderman_filmaniak

Ja też- szczególnie jak teraz pokazali kilka jej fotek z planu... pasztet niesamowity :f

Doomsayer

nie no ludzie ogarnijcie się, ta dziewczyna ma bardzo ładne rysy twarzy w przeciwieństwie do Emmy Stone, to jest dopiero karakan...

RyczPie

Emma ma w sobie coś ciekawego ;P Shailene tego NIE posiada :)

RyczPie

Emma ma w sobie coś ciekawego ;P Shailene tego NIE posiada :)

Doomsayer

uważam, ze jest bardzo ładna
ale ważniejsze że nie jest nijaka, w Spadkobieracach zagrała świetnie, ma tę osobowość dzięki której chce się na nią patrzeć.
Wydaje mi się, że poradzi sobie z rolą MJ
ale na zdjęciach jej włosy są jakoś mało rude, chyba że tylko na moim monitorze tak wyglądają, ale na każdym zdjęciu jej włosy są ciemne, taki ciemny kolor wina...

gemma_92

Mi się podobał Dunst (wygląd) jako MJ, i zgadzam się z Doomsayer. Emma jest świetna i posiada wyjątkową urodę tylko, że blond włosy jej nie pasują. Mogłaby zagrać MJ a nie tą całą Gwen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones