Shenae Grimes-Beech

Shenae Sonya Grimes

6,7
682 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shenae Grimes-Beech

ślub Shenae i Josha?

użytkownik usunięty

Czy to prawda, że wczoraj (10.05) Shenae i Josh wzięli ślub w Anglii? Tzn wiedziałam, że spotyka
się z tym facetem, ale nie wiedziałam, że są zaręczeni;D on jest chyba modelem, a orientuje się
ktoś ile Josh ma lat?
jeżeli tak to moje gratulacje!! ładnie do siebie pasują;-)

użytkownik usunięty

Grimes began dating British model and musician Josh Beech in the spring of 2012. In December 2012, after nine months of dating, Grimes announced that she and Beech are engaged.[14] May 10, 2013 they married. She is half Irish on her father's side, and half Italian on her mother's side.

Ok już wszystko wiem, nikt nie musi nic odpisywać;D choć szybko zdecydowali się na ślub! :-)

to teraz na filmwebie musza nazwisko zmienić bo Shenae zdecydowała się przyjąć nazwisko męża ;)

użytkownik usunięty
i_know_you_love_me

w takim razie niech zmieniają:-) choć akurat nazwisko to ona ma łatwe do zapamiętania, ale to jej imię... ciężko mi zapamiętać pisownię;D

Bardzo szybko zdecydowali sie na zaręczyny i ślub. Teraz mają wspólnego instagrama, swoje imiona wytatuowane a Shenae występuje w vedeoklipach do jego piosenek. Widać że się odkleić od siebie nie mogą, ale ciekawe ile to potrwa bo oboje są jeszcze bardzo młodzi.

użytkownik usunięty
Request_

Z jednej strony, każdy związek ma szansę przetrwania, nieważne ile ze sobą są, bo i małżeństwa z większym stażem się rozpadają. Tylko ja nie zdecydowałabym się tak szybko na ślub, zaręczyny okej, ale ślub, to już jest dla mnie poważniejsza sprawa. Po roku znajomości z facetem raczej bym się nie zdecydowała. Bo według mnie byłoby ty zbyt pochopne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones