Shenae Grimes-Beech

Shenae Sonya Grimes

6,7
682 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shenae Grimes-Beech

irytuje mnie dosłownie każdy epizod z jej udzialem w 90210... totalnie! Psuje caly nastroj
serialu. Pomijając, że ma kiepską rolę, to dodatkowo naprawde srednio sobie z nia radzi

pych0landia

mam dokładnie takie samo zdanie przy każdym odcinku 90210 -,- ...

aska__r

"Jednym" słowem jest to beznadziejna aktorka .

Jaaa

W serialu 90210 moim zdaniem ma bardzo trudną rolę i doskonale sobie radzi , jak tak waz irituje lub coś sie nie podoba to morzna wziąść pilot i przełączyć kanał , pierdzielić głópio to każdy umie , ale sami to nawet w 5% byście tak dobrze nie zagrali tak jak ona

denisfechse

Ok ,dzięki za radę, aby "wziąść" pilot . Rzeczywiście "morzna" tak zrobić .

denisfechse

Ok ,dzięki za radę, aby "wziąść" pilot . Rzeczywiście "morzna" tak zrobić .

Jaaa

Proszę bardzo polecam się na przyszłość ;]

użytkownik usunięty
Jaaa

tylko zrób to mądrze. a nie "głópio" ;D
a tak właściwie, przecież można oglądać jakiś film/serial, w którym jest irytujący aktor, którego się nie lubi, ale nie trzeba od razu wyłączać programu.... tak ludzie właśnie gadają jak nie mają mocnych argumentów;p

jeszcze dopiszę(ale nie do Jaaa): ludzie jak piszecie komentarze, to chociaż je czytacie?? te czerwone zygzaki podkreślają błędy !

denisfechse

Ona jest rzeczywiście kiepską aktorką, dziwne że dopiero teraz to zauważyłem. Paradoksalnie para głównych bohaterów (ona i jej brat) to chyba najgorsi aktorzy z całej obsady. Przy niektórych gwiazdach wypadają naprawdę....głópio

rpd0

Może i jest kiepska, z tym się nie kłócę, ale jej wątek jest jednym z moich ulubionych:).

pych0landia

Średnio?Ona w ogóle sobie z nią nie radzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones