Shirley Temple

Shirley Jane Temple

8,2
384 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shirley Temple

Czy ktoś wie dlaczego świetnie zapowiadająca się aktorka, przed którą drzwi hollywood stały
otworem, przestała grać na dużym ekranie już w wieku 21 lat?? Bardzo zastanawiające, nie znam
niestety biografii tej Pani na tyle dobrze, za to wiem, że jako dziecko była mega gwiazdą i jej nazwisko
od mojego wczesnego dzieciństwa kojarzyło mi się głównie z wielkim kinem.

Szkoda że w tym roku przyszedł na nią czas...no cóż - na każdego przyjdzie.

Swir

Z kilku powodow. Byla aktorka charakterystyczna, a zatem malo uniwersalna, zaszufladkowana. Przegrala casting m.in. do Piotrusia Pana, co mozna uznac za porazke. Znany producent Selznik kazal jej "dorosnac, dojrzec". Poswiecila sie zyciu rodzinnemu i karierze politycznej.

Swir

W prawdzie temat stary, ale z tego co wiem z kilku reportaży sprzed wielu lat, to problem był z jej charakterem. Nie chcieli z nią za bardzo w tamtym okresie pracować, bo za bardzo jej odwalało, kaprysy, żądania itd woleli zatrudniać tańsze, mniej problematyczne aktorki. W sumie nic dziwnego, odkąd pamiętała, każdy wznosił ją na piedestał, takie życie znała, tego więc na co dzień oczekiwała. Jak już dojrzała, to zrozumiała, że nie jest pępkiem świata, ale na scenę za bardzo nie wróciła. Nie wiem czemu, może się bała, że znowu jej odwali, może znienawidziła aktorstwo, a może już nie było dla niej miejsca w Hollywood. Wzięła się za karierę polityczną.
Show biznes nie jest miejscem dla dzieci. Dorośli ledwo dają rade udźwignąć nagłą popularność, celebryctwo i to, że każdy wchodzi ci w tyłek, kiedy jesteś na topie. Dla dzieci, które dopiero poznają świat, dopiero uczą się relacji w społeczeństwie to jeszcze trudniejsza sprawa.

Swir

/watch?v=zaKNMQLmYVY na yt jest dobrze wyjaśniona jej historia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones