Sid ViciousI

John Simon Ritchie

9,2
4 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sid Vicious

jakbym go spotkal (taa wiem ze to niestety nie mozliwe)to bym mu ryja obil,
a Spungen bym zgwalcil gdyby nie byla cpunka(chuj wie ile mogla miec chorob wenerycznych!).

Ps. Oto moje hipotezy smierci Nancy:
1.Sid siedzal z nozem w rece w lazience i rozmawial z Nancy (ktora tez byla w laziece),rozmawiali az po chwili Nancy powiedziala Sidowi ze jest z nim w ciazy, ten nie chcial miec dziecka, wiec sie wkurwil, wstal chcial wyjsc (Nancy krzyczala)
Ona tez wstala i zablokowala mu dzwi, ten ja pchnal wyszedl.
2.Sid w sekrecie chcial zucic dragi, pomyslal (dobrze) ze najpierw musi zabic Nancy,ta poszla to wc i ten ja... (chyba wiecie.)
3.Lub (jak to zostalo przedstawione w Sid i Nancy) poklucili sie i ten ja zabil.

Jak dla mnie najbardziej prawdopodone sa punkty 1 i 3, chociarz w Wscieklosc i brod byl pokazany fragment wywiadu z Sidem i ten powiedzial:
"Nie chce byc cpunem do konca zycia." czy cos takiego.

A jak wam sie wydaje?

Pozdrawiam punkow i matali z filmwebu.
Drew Quentin LaVey.

użytkownik usunięty
Jacob_Voorhees

"jakbym go spotkal (taa wiem ze to niestety nie mozliwe)to bym mu ryja obil,
a Spungen bym zgwalcil gdyby nie byla cpunka(chuj wie ile mogla miec chorob wenerycznych!)."
Rozbrajający text xD

A co do tych "1,2,3" :D...
Po kolei:
1. Może i prawdopodobne xP.. podoba mi się ta dokładność: "Sid siedzal z nozem w rece w lazience i rozmawial z Nancy (ktora tez byla w laziece)" xD
2. Nie widzę powodu, że żeby rzucić dragi to trzeba zabić swoją dziewczynę :D . Chyba, że Nan codziennie odwalały etxty typu "Sideeeeek, a daj no heroinkęęęęęę" xD
3. Do mnie najbardziej prawdopodobne ;P

Dzięki za pzdr ["po części" kierowane dla mnie też xP]

użytkownik usunięty
Jacob_Voorhees

Człowieku, Twoje hipotezy możesz sobie wsadzić w swoje 4 litery.

Jacob_Voorhees

Teksty typu bym mu ryj obił muszą pochodzić z ust FASZYSTOWSKIEJ ŚWINI. Sam się wal na ryj Jacob. Jak już gdzieś pisałem muchy lgną prosto do gówna.
PUNK"S NOT DEAD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones