Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
5 988 ocen materiałów do scenariusza
powrót do forum osoby Stephen King

hej wszystkim,
mam peną prośbe...
Ostatnio czytałam (jeszcze czytam xD ) książke S.king'a "szkieletowa załoga". Jest tam pewne opowiadanie pt."małpa", i coś mi się wydaje że był film o tej fabule, i tu jest moja prośba, o ile się nie myle, jeśli ktoś zna dokładny tytuł tego filmu to proszę o jego podanie :) a jeżeli się myle to proszę mnie także o tym powiadomić, z góry dziękuje.

djchrzanu91

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Monkey tam dowiesz się wszystkiego Nie było filmu, ale można uznać że na potrzeby odc The X files pt. Chinga pisarz przetworzył swoje stare opowiadanie Tyle, że małpę zastąpiła lalka No i jest jeszcze film The Devil's Gift, którego fabuła też przypomina opowiadanie "Małpa" Pozdrawiam

djchrzanu91

"Kolejne opowiadanie Kinga ma szansę na ekranizacją. Tym razem może to spotkać 'Cieśninę' ze zbioru "Szkieletowa załoga". Podczas festiwalu filmowego w Cannes producenci Grayson Ross i Jodi Hansell będą starali się o zdobycie środków na sfinansowanie tego projektu. Jego budżet ma wynosić 12-14 milionów dolarów."
:D

djchrzanu91

Ten film to "Antykwariat Merlina". Jak bylem maly to ogladalem a kilkanascie lat pozniej czytalem opowiadanie Kinga i od razu skojazylem ze maja podobna fabule :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones