Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 055 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Stephen King

Uwaga fani , Stephen atakuję top 10 aktorów , już nie mogę się doczekać aż wyprzedzi Nicholsona przy nim to słabiak a genialna rola dostawcy pizzy w czerwonej róży to potwierdza :-)

Lecho1523

No faktycznie. 17 miejsce za samego siebie, kierowce ciezarowki czy faceta przy bankomacie to chyba lekkie przegiecie.

ewelciathebest

Bo na FW przy osobach które wykonują więcej niż jedną czynność np. są reżyserami i grają , powinny być osobne oceny za każdą rzecz np 10/10 za reżyserowanie a 7/10 za grę i by był porządek a tak ten cały ranking aktorów jest zepsuty i nikt chyba go nie traktuje poważnie.

Lecho1523

Mam dokładnie to samo zdanie i pomysł.

krysiron

Lecho masz całkowitą rację...
przecież King wyreżyserował jeden film i jako reżyserowi za Maksymalne przyśpieszenie dałbym mu 1 (no może 2 bo lubie jego książki:)
jako aktor dostałby..powiedzmy 4, bo jest naturszczykiem i mało grał :)
ale jako scenarzysta to już 8 minimum.

No widzicie, twórcy filmwebu wolą zmieniać wygląd portalu a nie istotne kwestie dotyczące konkretnych osiągnięc ludzi z filmem związanych. oczywiście nie zależy mi jakoś bardzo żeby oceniać poszczególnie jako reż. scenariusz, zdjęcia itd. No ale skoro są rankingi i mają być w jakimś sensie wiarygodne to innej opcji nie widzę..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones