Stephen KingI

Stephen Edwin King

8,4
6 051 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Stephen King

Wie ktoś czy w końcu powstanie ekranizacja? Było głośno aż znowu ucichło... Ma ktoś jakieś informacje? Cokolwiek chociaż jakieś plotki? A jak już ma powstać to niech pożądnie i mrocznie i niech się lepiej king do tego nie mieszxa bo znowu wyjdzie szajs. A propos tego by Clint Easwood by miał zagrac Rolanda? Uważam to za najgorsze co slyszałem... Za stary, zbyt chudy i to nie ten klimat. Roland powinien być niższy a bardziej męski, z niedostrzyzonym zarostem i kapeluszem który zasłania mu oczy, tak że my ich w pełni nie dostrazegamy.

Allor1994

Ja słszałem że "Mroczną Wieżą" chce się zając sam J.J.Abrams. Też słyszałem, ploteczkę - jakoby Eastwood miał grać rolanda - zgadzam się z przedmówcą - nie ma opcji . Mi pasował do tego (nie wiem w sumie czemu) nieżyjący już Heath Ledger. Niestety nie mogę się zgodzić z poprzednim komentarzem, aby King nie uczestniczył przy powstawaniu ekranizacji "Mrocznej Wieży" - bądź co bądź ten cykl to dorobek jego życia ! Nie uważam też, że filmy, w które Król się miesza wychodzą gorzej. Ale to tylko moje spostrzeżenie.

Pozdrawiam, może ktoś wie coś więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones